e
sv

Apex Legends Season 3 Oyununa Yeni Harita Eklendi

Son zamanların en popüler oyunlarından Respawn Entertainment imzalı Apex Legends için yeni bir harita görücüye çıktı. World’s Edge haritasında, diğer haritadaki bazı açıklar kapanmış ve sarmalın içerisindeki bazı yerlerden sonsuza çıkış hataları düzeltilmiş. Bu yeni haritada aynı zamanda daha geniş bir alanda savaşın ve maceranın tadını çıkarabileceksiniz. Bol tuzaklı ve bol görsel temalı bu yeni haritanın bir diğer en önemli özelliği ise; bir önceki Round 2 güvenli bölge haritasındaki göze çarpan gereksiz ekipman ve eşyaların ortadan kalkması oldu. Bu sayede artık kahramanlar daha hızlı koşabilecek ve hedeflerine daha hızlı ulaşabilecekler. Bu da daha eğlenceli ve daha rahat bir oyun deneyimi anlamına geliyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son zamanların en popüler oyunlarından Respawn Entertainment imzalı Apex Legends için yeni bir harita görücüye çıktı. World’s Edge haritasında, diğer haritadaki bazı açıklar kapanmış ve sarmalın içerisindeki bazı yerlerden sonsuza çıkış hataları düzeltilmiş. Bu yeni haritada aynı zamanda daha geniş bir alanda savaşın ve maceranın tadını çıkarabileceksiniz. Bol tuzaklı ve bol görsel temalı bu yeni haritanın bir diğer en önemli özelliği ise; bir önceki Round 2 güvenli bölge haritasındaki göze çarpan gereksiz ekipman ve eşyaların ortadan kalkması oldu. Bu sayede artık kahramanlar daha hızlı koşabilecek ve hedeflerine daha hızlı ulaşabilecekler. Bu da daha eğlenceli ve daha rahat bir oyun deneyimi anlamına geliyor.

Titanfall Evreni Genişledi

Yeni haritada artık Titanfall için daha geniş bir alanda avlanmak zorunda kalacaksınız. Battle Royale tarzı bu mükemmel oyunu daha eğlenceli hale getiren bir diğer şey ise; yeni haritada çılgın karakterlerle ve canavarlarla karşılaşma olasılığınız. Sarmalı tamamlamadan önce size iki seçenek sunulacak ve bu seçeneklerden biri size daha önce Titanfall evreninde keşfetmediklerinizi sunacak. PC, PlayStation 4, ve Xbox One platformlarında oynayabileceğiniz Apex Legends Season 3 için harita güncellemelerini yapabilmeniz için internet ağınızın olduğuna emin olmanız gerekir. Güncellemeler otomatik olarak oyununuza eklenecek ve yeni harita ve özellikler de tanımlanacak.

Meltdown İle Daha Güçlü Aksiyon Maceraları

Meltdown ile daha güçlü aksiyon maceralarını yaşayabileceksiniz. Burada ateşten olabildiğince uzak durmanız gerekiyor. Çünkü buranın yerli halkı  ateşten etkilenmiyor ve size tuzakları ile zarar verebilirler. Bu yüzden bu bölgeye girerken ekipmanlarınızın tam olduğuna emin olun. Kaçış düğmesinden eliniz ayrılmasın çünkü kendinizi bir anda cehennemin derinliklerinde görebilirsiniz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Apex Legends Season 3 Oyununa Yeni Harita Eklendi

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ