e
sv

Apple’dan 5 Yeni Oyun

Apple’ın oyun platformu Apple Arcade, büyümeye devam ediyor. Yeni güncelleme sonrası platforma birbirinden güzel oyunlar eklendi. Günümüz teknolojisiyle birlikte eğlence sektörü, oyun platformuna çok geniş kapsamda yer veriyor. Talebin yüksek olması, oyun dünyası içinde sürekli bir değişim ve gelişme olmasına neden oluyor. Büyük oyun şirketleri, yaptığı oyunlar ile kullanıcıları daha kolay buluşturmak için kendi çevrimiçi platformlarını geliştiriyorlar.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple’ın oyun platformu Apple Arcade, büyümeye devam ediyor. Yeni güncelleme sonrası platforma birbirinden güzel oyunlar eklendi. Günümüz teknolojisiyle birlikte eğlence sektörü, oyun platformuna çok geniş kapsamda yer veriyor. Talebin yüksek olması, oyun dünyası içinde sürekli bir değişim ve gelişme olmasına neden oluyor. Büyük oyun şirketleri, yaptığı oyunlar ile kullanıcıları daha kolay buluşturmak için kendi çevrimiçi platformlarını geliştiriyorlar. Bu platformlardan biri de Apple’a ait olan Apple Arcade. Eylül ayında hizmete sunulan bu servisin ilk ay deneme sürümü ücretsiz, daha sonra ise ayda 34,99 TL’lik aylık ücreti var. Apple Arcade, yeni güncelleme ile 5 oyunu daha kullanıcıya sunacak. Şimdi sizlere bu oyunlar hakkında bilgi verelim.

1. Inmost

Hidden Layer Games yapımı Inmost, etkileyici görsel grafikleriyle 2 boyutlu bir bulmaca video oyunu. Oyunda üç farklı karakteri kontrol edebiliyorsunuz ve düşmanlarınızı yenmek için, kurulan tuzakları imha etmeye çalışıyorsunuz.

2. ShockRods

Yarış türündeki oyun, çok oyunculu olmakla beraber ölüm maçı ve bayrak kapmaca gibi modlarla kullanıcı karşısında. ShockRods, çok yakında Steam’de yerini alacak.

3. Stela

En güzel bulmaca oyunlarını bünyesinde barındıran Apple Arcade’e Stela da dahil oldu. Keşif ve bulmaca türündeki bu oyun, oldukça ürkütücü bir müzik eşliğinde oynanıyor. Size tavsiyemiz, oyunu daha konsantre oynamak için kulaklık takınız.

4. Decoherence

Oyunda robot ordular var ve bu orduların başında general bir penguen bulunuyor. Bu durum ilk başta size garip gelse de, Decoherence vazgeçilmez oyunlarınızdan biri olmaya aday.

5. Mind Symphony

Bu oyun sizi duygusal açıdan gerçekten de etkileyecek. Oyunun ilerleyişi ile müziği uyumu gerçekten muazzam. Mind Symphonydedüşmanlarınız size saldırırken aynı melodi, siz kendinizi savunurken ve düşmana saldırıya geçerken ayrı melodi çalmaktadır. 

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Apple’dan 5 Yeni Oyun