e
sv

Aşk Tesadüfleri Sever 2’nin Paris galası gerçekleşti

“Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin Paris galası, filmin yönetmenleri Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak, yapımcı Alp Tekin ile oyunculardan Nesrin Cavadzade, Elif Doğan, Levent Can, Türkü Turan ve Hülya Gülşen’in katılımıyla 4 Şubat Salı akşamı Le Grand Rex’te gerçekleşti.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fransa’nın başkenti Paris’te seyirciyle buluşan “Aşk Tesadüfleri Sever 2” ekibi, görkemli sinema ve konser mekânı Le Grand Rex’te gerçekleşen film gösteriminin ardından basın mensuplarının ve izleyenlerin sorularını yanıtladılar. Seyirciyi kadere, aşka ve umuda dair unutulmaz bir serüvene taşıyan “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan çarpıcı hikâyesiyle izleyenleri ağlatırken, sunduğu görsel zenginlik ve müzikleriyle de izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.

“Aşk Tesadüfleri Sever 2”, 5 Şubat 2020’den itibaren Fransa’da sinemalarda. Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak’ın birlikte üstlendiği “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin başrollerini Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz paylaşıyor. Filmin zengin oyuncu kadrosunda başrollerin yanı sıra Zuhal Olcay, Uğur Polat, Levent Can, Erkan Can, Türkü Turan, Hülya Gülşen, Eli Mango gibi isimler yer alıyor.

Hikâyesi ilk filmde olduğu gibi İpek Sorak’a ait olan “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin senaryosu yine Nuran Evren Şit’in imzasını taşıyor. Beş yıla yayılan uzun bir hazırlık aşamasının ardından filmin çekimleri yaklaşık iki ayda Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirildi. “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin afiş fotoğraflarını, serinin ilk filminde olduğu gibi Ankaralı fotoğrafçı Mehmet Turgut çekerken, afiş tasarımını da yine ilk filmin afişini hazırlayan Arda Aktaş (Daire Creative) yaptı.

kaynak: mürekkep haber

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Aşk Tesadüfleri Sever 2’nin Paris galası gerçekleşti

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ