e
sv

Asus, oyuncu telefonunun tanıtımı için davetiyeleri göndermeye başladı.

avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Günümüzde akıllı telefon kullanımının artması ile birlikte oyun geliştiricileri de mobil platformlara yöneliyor. Mobil oyunların popülerliğinin artması ile birlikte akıllı telefon üreticileri de oyun sektörü üzerine yoğunlaşıyor.

İlk oyun telefonu ROG Phone

Asus’un geçen yıl tanıtımını yaptığı ve ilk oyun telefonu olarak tarihe geçen ROG Phone, mobil oyuncuların büyük ilgisi ile karşılaşmıştı. Performans ve grafik özellikleri birlikte mobil oyunlara olan uyumu ile birlikte kullanıcılardan tam not almıştı. Asus ise ROG Phone’un ikincisi modeli üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırmış durumda.

ROG Phone 2 ‘nin lansmanı 23 Temmuz’da

Asus ‘un oyunculara özel çıkarmış olduğu markası olan Republic of Gamers” (Oyuncular Cumhuriyeti), sektörde oyun tutkunları tarafından oldukça tutulmuştu. ROG olarak bilinen bu marka ile bilgisayarın yanı sıra, geçen yıl çıkardığı akıllı telefon ile de hizmet vermeye başlamıştı. Mobil oyun tutkunlarının artması ile birlikte de AR-GE çalışmalarını ROG Phone üzerine yoğunlaştırmıştı. Şirket şimdilerde ise ROG Phone 2 ‘nin lansmanına gün sayıyor. 23 Temmuz olarak belirlenen tarihte Asus, Çin’de düzenleyeceği tanıtım etkinliği ile meraklılarına ROG Phone 2′ nin tanıtımını yapacak.

ROG Phone 2 ‘nin satış fiyatı merak ediliyor

Performansın yanı sıra daha birçok özellik ile kullanıcılarının karşısına çıkan ROG Phone 2, 120Hz ekran yenileme hızına sahip. 640 dolar civarında olması tahmin edilen ROG Phone 2 fiyat / performans açısından kullanıcıları ne ölçüde tatmin edeceği merak konusu. Asus ROG Phone 2 lansmanından sonra daha detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Asus, oyuncu telefonunun tanıtımı için davetiyeleri göndermeye başladı.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ