e
sv

Battlefield 5 Pasifik Savaşı Fragmanı Yayınlandı

EA Games’in en iddialı oyunları arasında yer alan Battlefield 5 ilk olarak 2018 yılında piyasaya sürülmüştü. Aslında oyunun uzun bir hikaye sunmadığını biliyoruz. Fakat çoklu oyuncu modları ve Battle Royale modu gibi artıları sayesinde yapımın bir hayli öne çıkması sağlanmıştı. Bunun yanında seri sürekli olarak güncellemeler alıyor. Son olarak Battlefield 5 Pasifik Savaşı paketi gündemde. Ücretsiz olarak sunulacak olan Battlefield 5 Pasifik Savaşı güncellemesi için yeni paylaşımlar da gelmeye başladı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

EA Games’in en iddialı oyunları arasında yer alan Battlefield 5 ilk olarak 2018 yılında piyasaya sürülmüştü. Aslında oyunun uzun bir hikaye sunmadığını biliyoruz. Fakat çoklu oyuncu modları ve Battle Royale modu gibi artıları sayesinde yapımın bir hayli öne çıkması sağlanmıştı. Bunun yanında seri sürekli olarak güncellemeler alıyor. Son olarak Battlefield 5 Pasifik Savaşı paketi gündemde. Ücretsiz olarak sunulacak olan Battlefield 5 Pasifik Savaşı güncellemesi için yeni paylaşımlar da gelmeye başladı.

Battlefield 5 Pasifik Savaşı Videosu İlgi Çekmeyi Başardı: 31 Ekim tarihinde yayınlanması beklenen yeni paketle beraber oyuna iki farklı harita eklendiğini görmek mümkün olacak. Pasifik Storm ve Iow Jima haritalarını sunacak olan yeni paket, oyuna hem yeni silahlar hem de yeni araçlar dahil edecek. İki yeni karakterin de oyuna dahil edilmesini sağlayacak olan paketin ücretsiz olması da şimdiden oyuncuların dikkatini çekmiş durumda.

Hem fragmanın ortaya çıkması hem de sürün notlarının yayınlanmasıyla beraber oyuna eklenecek olan silahlar ve araçlar hakkında da bilgi sahibi olduk. Buna göre yapıma; Type 99 Arisaka, M1919A6, Katana, Lunge Mayını, M3 Flamethrower, M1 Garand silahları eklenmiş olacak. Bunun dışında M4 Sherman, MB Jeep ve Type 97 tankları da oyuna dahil edilmiş olacak. Tüm bunları ve daha fazlasını göreceğimiz Battlefield 5 Pasifik Savaşı paketi için 31 Ekim tarihini beklemek gerekiyor.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Battlefield 5 Pasifik Savaşı Fragmanı Yayınlandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ