e
sv

Beklenen Oyun Call of Duty Mobile İçin Klavye ve Fare Desteği Sunulacak

1 Ekim (Bugün) itibari ile oyun severlerin meraklı bekleyişi sona erecek. Buna göre, artık bugünden itibaren herkes Android ve iOS desteği sunulan bu oyunu akıllı cihazlarına ekleyebilecek. 1 Ekim itibari ile bu oyunu test etmek isteyen oyun severler için aynı zamanda harika bir haber daha kulislere düştü. Buna göre, Call of Duty Mobile için aynı zamanda klavye ve fare desteği de sunulacak.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

1 Ekim (Bugün) itibari ile oyun severlerin meraklı bekleyişi sona erecek. Buna göre, artık bugünden itibaren herkes Android ve iOS desteği sunulan bu oyunu akıllı cihazlarına ekleyebilecek. 1 Ekim itibari ile bu oyunu test etmek isteyen oyun severler için aynı zamanda harika bir haber daha kulislere düştü. Buna göre, Call of Duty Mobile için aynı zamanda klavye ve fare desteği de sunulacak. Bugün, Google Play ve App Store üzerinden yüklenmeye açık hale getirilen bu harika oyun için, oyunun yaratıcıları Tencent ve Activision tarafından sürpriz bir açıklama daha geldi. Buna göre daha mükemmel oyun deneyimi için klavye ve Mouse desteği bu oyun için kullanılabilecek. Bunun için mod ayarı yapmanız yeterli olacak.

Türkçe Dil Desteği de Hazır

Call of Duty: Mobile için herşey tamam ve yapılan son değişiklikle birlikte birkaç dille birlikte Türkçe için de dil desteği sunuldu. Türkiye’de yaklaşık 5 milyon yüklenme beklenen oyunun Dünya’da ise 500 milyondan fazla cihaza yüklenmesi bekleniyor. Oyun içi satın almaları da aynı anda aktif hale getirecek oyun geliştiricileri, bu bağlamda ciddi bir gelire de sahip olmayı bekliyor. Ve bu bağlamda PUBG’nin 1 milyar dolarlık rekorunun da kırılabileceği tahmin ediliyor. Tabii ki bu büyük bir hedef ama neden olmasın!

Birinci şahıs savaş oyunları ve Battele Royale tarzı bu oyunda, savaş sahnelerinden alıntı yapılması bekleniyor. Özellikle Irak ve Filistin savaşlarına benzer savaş senaryoları, bu oyunda kullanılacak. Oyunun daha gerçekçi olması için, klavye ve Mouse ile birlikte daha geniş özellikler tanımlanacak. Bakalım sizin bu oyunu bu şekilde deneyimlemeniz neleri değiştirecek. Lütfen burada bu deneyimlerinizi paylaşmayı unutmayın!

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Beklenen Oyun Call of Duty Mobile İçin Klavye ve Fare Desteği Sunulacak

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ