e
sv

Blog Yazarı, Berna Oduncu Kimdir?

Sevgili blog okurları, bugün blog yazarımız Berna Oduncu ile kısa bir roportaj yaptık. 😍 Blog sayfası açmak ve yazmakla ilgili edindiği bilgi ve deneyimi kısa bir rehber notu olarak okumanızı tavsiye ediyorum. ☺ Kıymetli blog yazarımız, Sayın Berna Oduncu'nun başarılarının devamını temenni ediyorum.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

😊 Blog yazarı, berna oduncu kimdir?

Merhaba. Öncelikle bu güzel röportaj teklifiniz için teşekkür ederim. Ben Berna, Berna Oduncu. Lise son sınıfta okumakta olan ve üniversite sınavına hazırlanan bir öğrenciyim. Biraz kendimden bahsedecek olursam sanata ve teknolojiye ilgisi olan birisi olduğumu söyleyebilirim. Bu sebeple meslek açısından görsel iletişim tasarımı bölümünün bana en uygun meslekler arasında olduğunu düşünüyorum. Tabii ileriye yönelik başka hedef ve planlarım da var elbette ki. 😊 Profesyonel olmasa da voleybol ve basketbol, çok az da futbol ile ilgilendiğim dönemler oldu. Spor ile uğraşmış olmanın üzerimde olumlu bir etki yarattığını söyleyebilirim. Bunların dışında; felsefe, kitap okumak, yürüyüş yapmak, şiir yazmak ve keman çalmak sevdiğim uğraşlar arasında.

😎 Blog ile nasıl tanıştınız?

Blog ile tanışmam yazmayı sevmem ile başladı diyebilirim. Yazdıklarımın sadece bende kalması düşüncesi yerine, başka insanlara da ulaşması fikri beni blog açmaya iten sebeplerden idi. 😊

🤔 Blog yazarı olmanın hayatınızdaki anlam ve önemi nedir?

Geri dönüp baktığım zaman iyi ki 14 yaşındaki Berna blog yazarlığına başlamış diyorum. Çünkü bloğum sayesinde birçok güzel insan ile tanışıp büyük küçük birçok insandan da güzel yorumlar aldım. Bunun manevî tarafı benim için çok kıymetli. Yazdıklarımı başkaları ile paylaşmamış olsaydım farklı şehir ve ülkelerden böylesine güzel bir okuyucu kitlem olmayacaktı. Bu yüzden blog yazarlığının benim için önemi ve değeri büyük. 😊

😍 Blog yazarı olmak isteyen blog yazarı adaylarına önerileriniz nelerdir?

Günümüzde görselliğin ve video içeriklerin daha ön planda olduğunu ele alırsak bir blog yazarı her daim sabırlı olmalı. Yazılarım okunmaz diye karamsarlığa girmemeli. Eğer özgün içerikler üretiyorsa mutlaka birilerinin onu fark edeceğini bilmeli. En önemlisi de bu işe yazmayı seviyor ise başlamalı. Gerisi zaten su gibi geliyor. 😊 Eğer bu röportaj sayesinde blog yazmaya başlamak isteyen birileri olursa bana da haber versin. Çok mutlu olurum. Tekrardan röportaj teklifiniz için teşekkür ediyorum.

Herkese sağlıklı, huzurlu günler! 😊

 • Saygılarımla
 • Berna Oduncu
 • www.bernaoduncu.com
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • mavianne
  4 ay önce

  Berna çok başarılı genç blog yazarlarından
  kutluyorum onu
  sevgiler

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Blog Yazarı, Berna Oduncu Kimdir?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ