e
sv

Borderlands 3 İçin Yayımcısından Hayati Hata

Yarın (13 Eylül 2019)’da piyasaya sürülmesi beklenen Borderlands 3 ile ilgili öyle iddialar kulislere düştü ki, biz de bu söylentileri sayfamıza taşımak ve kozmikoyun takipçileri ile paylaşmak zorunda kaldık.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Paylaşmak zorunda kaldık diyoruz çünkü aralarında USgamer gibi önemli oyun dergilerinin de yer aldığı onlarca oyun eleştiri forumlarına düşen son dakika haberleri, dedikoduları alevlendirdi ve bizi de oldukça etkiledi. Söylentilere göre, yarın (13 Eylül 2019)’da piyasaya sürülmesi an meselesi olan oyunun ertelendiği ve dahası, paylaşılan fragmanların da bazı oyunlarda alıntı olduğu iddiaları. Fragmanın kendileri tarafından yayınlanmadığını söyleyen Gearbox Software yönetimi ise, bu yöndeki ifadelerini geri çekti ve belki de kabul etmiş sayıldı.

Borderlands 3 Ne Zaman Yayımlanacak?

Esasında bu soruya biz her ne kadar yarın demek istesek de muhtemelen bu haber doğru ve muhtemelen gelecek senenin hemen başında piyasaya sürülecek. Paul Sage’nin daha önce pot kırdığı düşünülen söylentileri de böylelikle alev aldı ve daha fazla tereddüt yaşanmaya neden oldu. 2K Games’in de olaylara müdahale olması ile iş çığından çıktı denilebilir. Artık bundan sonrası Borderlands 3 yönetiminde ve muhtemelen çok büyük bir gelişme ve bu gece bir hata ayıklama yapılmazsa, oyun büyük hayal kırıklığına neden olacak. Şimdiden 2K Games’in Nasdaq ve Tokyo borsalarındaki değerleri de olumsuz etkilenmeye başlandı. Yarının gelmesini dört gözle bekliyoruz çünkü bu oyun gerçekten de harika ve kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyoruz. Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One ve Stadia için geliştirilen oyun, tek oyunculu nişancı tarzı aksiyon ve macera türü bir oyun. Oyunda, karakter eğitimi ve gelişimi tamamen sizin elinizde. Güçlü savaşçılar yaratarak, düşmanlara karşı etkili mücadele yöntemlerini keşfetmeniz bekleniyor.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Borderlands 3 İçin Yayımcısından Hayati Hata