e
sv

Borderlands oyununu sinema perdelerinde görmek mümkün olacak?

Oyun dünyasının en iddialı yapımlarından biri olan Borderlands, şu sıralar sürekli olarak ücretsiz oyun kampanyalarıyla gündeme geliyor. Bir yandan yeni oyunu için çalışmaları devam eden yapımın bir yandan ise eski oyunları için ücretsiz paketler sunulmaya başlandı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyun dünyasının en iddialı yapımlarından biri olan Borderlands, şu sıralar sürekli olarak ücretsiz oyun kampanyalarıyla gündeme geliyor. Bir yandan yeni oyunu için çalışmaları devam eden yapımın bir yandan ise eski oyunları için ücretsiz paketler sunulmaya başlandı. Borderlands 3 oyununu beklediğimiz günlerde, beklenmedik bir haber de ortaya çıktı. Son gelen bilgilere göre oyuncuların bilgisayarlarını süsleyen yapım, şimdi de sinema perdelerini süsleyecek.

BORDERLANDS FİLMİ GELİYOR.

Oyunun çok yakın bir zaman sonra filminin çekileceği ortaya çıktı. Gearbox tarafından yapılan açıklamalar sonrasında sadece filmin geleceği değil, filmin içerisinde yer alacak olan oyunlarında da netlik kazandığını belirtelim. Firma tarafından yapılan açıklamalara göre birçok ünlü ismi görmemiz mümkün olacak. En çok dikkat çeken isim ise Claptrap’ı oynayacak olan isim olacak. Bu konuda da iddialı bir açıklama var. Gearbox Yaratıcı Yönetmeni Paul Sage tarafından paylaşılan bilgilere göre Claptrap için The Rock ismi düşünülüyor. The Rock lakabına sahip olan ünlü oyuncu Dwayne ile anlaşılması beklenen yapımda daha birçok ünlü ismin bulunması da bekleniyor. Tabii ki şu an için The Rock isminin de sadece düşünülen isim olarak karşımıza çıktığını belirtelim. Henüz kesin olarak oyuncuyla anlaşılması durumu söz konusu değil. Bunun için yeni bir açıklama beklemek gerekiyor. Ayrıca ünlü oyuncunun gelen teklifi kabul edip etmemesi konusunda da kesin bilgiler yok. Bu arada Borderlands filminin hikayesi kısmında da oyuna sadık kalınacağını ekleyelim.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Borderlands oyununu sinema perdelerinde görmek mümkün olacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ