e
sv

Bu ay çıkacak Nintendo Switch oyunları netlik kazandı

Nintendo Switch diğer oyun platformlarına göre hibrit yapıya sahip olmasından ötürü yanınızda taşıyabildiğiniz bir avantaja sahip.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yaklaşık iki hafta önce switch değişimi haberiyle kullanıcıları üzen oyun konsolu Nintendo Switch, yeni gelen haberlere kullanıcılara beklediğini verdi. Nintendo Switch bu ay itibarıyla pek çok oyunu platformuna ekleyecek.

Bu Ay Çıkacak Olan Nintendo Switch Oyunları Nelerdir? Nintendo Switch, bu ay çıkartacağı pek çok oyunla kullanıcılarını sevindirecek. Bu ay çıkacak oyunların bazıları özellikle nostaljik oyunlardan haz alan oyuncuları adeta sevinçten kudurtacak cinsten. Spyro: Reingnited Trilogy ve Ni No Kuni Wrath of the White Witch adlı iki oyunun da Nintendo Switch’e geleceği garanti altında. Peki başka hangi oyunlar gelecek ve ne zaman çıkacak?

3 Eylül Tarihinde Gelecek Oyunlar: Spyro: Reingnited Trilogy, nostalji oyun severlerin merakla beklediği bu oyun bugün itibarıyle Nintendo Switch’de. Oyunun fiyatı şimdilik 40 dolar yaklaşık 230 TL olarak belirlenmiş.Torchlight 2 : Nintendo Switche bugün gelen oyunlar arasında  Torchlight 2  bulunuyor. Oyunun satış fiyatı 20 dolar 115 TL olarak belirlenmişFin And The Ancient Mystery : Nintendo Switche bugün gelen oyunlar arasında   Fin And The Ancient Mystery  bulunuyor. Oyunun liste fiyatı oldukça uygun, sadece 4 dolara 23 TL oyunu satın alabilirsiniz.

5 Eylül Tarihinde Gelecek Oyunlar: 14 dolar’lık liste fiyatıyla Headliner: NoviNews, 12 dolarlık liste fiyatı ile Wuppo: Definitive Edition, 9 dolarlık liste fiyatı ile Hyperforma, 18 dolarlık liste fiyatı ile, If My Heart had Wings, 12 dolarlık liste fiyatı ile, Space Cows, 13 dolarlık liste fiyatı ile Pocket Clothier 5 Eylül tarihinde Nintendo Switch’e gelecek oyunlar arasında.

6 Eylül Tarihinde Gelecek Oyunlar: 60 dolar gibi yüksek bir rakamla NBA 2K20 6 eylülde gelecek oyunlar arasında. NBA 2K20 Digital Deluxe Edition 80 dolarlık liste fiyatıyla Super Jeumpy Ball 5 dolarlık liste fiyatı ile 6 Eylül’den itibaren Nintendo Switch’de.

13 Eylül’de Gelecek Oyunlar: Deemon X Machina liste fiyatı 60 dolar, Star Wars Pinball 30 dolar liste fiyatıyla, Rest in Pieces 5 dolarlık liste fiyatıyla 13 Eylül’den itibaren Nintendo Switch’de.

17 Eylül: Lego Jurassic World: liste fiyatı 40 dolar.
19 Eylül: Police Stories: liste fiyatı 15 dolar.
20 Eylül: The Legend Of Zelda: Links Awakening liste fiyatı 60 dolar.
24 Eylül: Dead By Daylight: liste fiyatı 40 dolar.
26 Eylül: Darksiders 2 Deathitive Edition: 30 dolar
27 Eylül: Dragon Qest XI S Eschoes of an Elusive Age: 60 dolar
Şunu belirtmekte fayda var bu listede Fifa gözükmüyor ancak Fifa 2020 Nintendo Switch için çıkış yapacaktır.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Bu ay çıkacak Nintendo Switch oyunları netlik kazandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ