e
sv

Call of Duty Mobil Hilesi Mi Çıktı?

Mobil oyuncuların uzun süredir beklediği Call of Duty Mobile, dijital marketlerde oyuncularını bekliyor. Oyunun çıkması üzerinden henüz çok az zaman geçmesine rağmen, oyunun hileleri yapılmaya başlandı. Peki şuan Call of Duty Mobile oyununda hile var mı? İşte tüm ayrıntılar…
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobil oyuncuların uzun süredir beklediği Call of Duty Mobile, dijital marketlerde oyuncularını bekliyor. Oyunun çıkması üzerinden henüz çok az zaman geçmesine rağmen, oyunun hileleri yapılmaya başlandı. Peki şuan Call of Duty Mobile oyununda hile var mı? İşte tüm ayrıntılar. Son zamanlarda oyun türlerini geliştiren FPS, oyunları arasına bir yenisini daha ekledi. FPS’nin PUGB Mobileden sonra en iddialı oyunu Call of Duty Mobil oldu. 30 Eylül 2019 tarihinde tanıtılan oyun, daha bir hafta geçmeden 10 milyonu aşkın kullanıcı tarafından indirildi.

Call of Duty’de Hileciler Var Mı?

Oyunun çıkmasının üzerinden henüz çok az zaman geçtiği için, oyunda hile olup olmadığına dair detaylı gözlem yapılmadı.  Ancak PUGB Mobile’de yapılan hileler, ilerde Call of Duty’de de hile yapılacağı sinyallerini güçlendiriyor.  Araştırmalar, oyunda henüz hile yapılmadığı yönünde olsa da bazı kullanıcılar oyunda daha şimdiden çok fazla hile olduğunu iddia etti. Call of Duty Mobile Hileleri, yaygınlaşmaya başladığı günden itibaren uzun yıllar boyunca tüm legal oyuncuları çileden çıkaracağa benziyor.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Call of Duty Mobil Hilesi Mi Çıktı?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ