e
sv

Call of Duty: Mobile Yüksek Grafik Özellikleriyle Geliyor

Uzun yıllardır savaş ve strateji oyunu sevenlerin heyecan içerisinde oynadığı bilgisayar oyunlarının başında gelen Call of Duty, bilindiği üzere mobil oyun sektörüne de büyük bir yatırım gerçekleştirmiş durumda.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pubg mobile ve Fortnite mobile oyunlarına rakip olmak amacıyla oldukça büyük bir yatırım gerçekleştiren Call of Duty oyun yapımcıları, pastadan en büyük payı almak için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Call of Duty: Mobile oyunu ile oyunseverleri çatısı altında toplamayı hedefleyen yapımcı firma, arayüz ve grafiklere oldukça önem veriyor. Hem seyir zevki hem de etkileyici bir oyun sunma amacında alan firma, oldukça başarılı bir iş ortaya çıkarmak için bilindiği üzere uzun süredir çalışmalar gerçekleştiriyor. Önümüzdeki günlerde tanıtımının gerçekleştirilmesi planlanan oyunun fragmanı resmi medya hesapları tarafından yayınlandı. Oyunun çıkış tarihi de oyunseverlere resmi olarak duyuruldu. Oyun fragmanını değerlendiren birçok analist, oyununun gerçekten muhteşem bir arayüze sahip olduğunu ve etkili grafiklerle donatıldığını söylüyor.

Call of Duty: Mobile, Oyunseverlere Ne Vaat Ediyor?

Call of Duty: Mobile oyununda, oyuncuların en çok tercih ettiği ve oynamaktan zevk aldığı haritalar Modern Warfare ve Black Ops yer alıyor. Diğer bir yandan oyunda yer alan silah, karakter ve eşyalar oldukça geliştirilmiş durumda. Oyunda yer alan tüm tema ve haritalar geliştiriciler tarafından en ufak ayrıntısına kadar düşünülmüş. Öte yandan geçtiğimiz yıllara damgasını vuran bir savaş oyun olan Battle Royal oyununun etkileri de Call of Duty: Mobile oyununda görülüyor. Dolayısıyla Call of Duty: Mobile oyununda; battle modunun da yer alacağını söylemek mümkündür. Yaklaşık 100 kişinin yer alabileceği bu modda tek kişi ya da arkadaş grubunuzla yer alabilirsiniz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Call of Duty: Mobile Yüksek Grafik Özellikleriyle Geliyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ