e
sv

Call of Duty Modern Warfare Silahları için Açıklama Geldi

Serinin son oyunu olarak duyurulan Call of Duty Modern Warfare, gerek grafik yapısı gerekse de oynanış yapısıyla bir hayli dikkat çekmişti. En başarılı FPS oyunları arasında gösterilen yapımın, oyunculara ulaşmasından sonra incelemeleri de yapılmaya başlandı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Serinin son oyunu olarak duyurulan Call of Duty Modern Warfare, gerek grafik yapısı gerekse de oynanış yapısıyla bir hayli dikkat çekmişti. En başarılı FPS oyunları arasında gösterilen yapımın, oyunculara ulaşmasından sonra incelemeleri de yapılmaya başlandı. İlk incelemelerin ardından ise oyunun içerisinde yer alan bazı silahlar için eleştiriler gelmeye başlamıştı. Özellikle oyunda bulunan Kilo 141, MP-5 ve M-13 silahlarında sorunlar olduğu söylenmeye başladı. Kullanıcılardan gelen mesajlara göre bu silahlar, aşırı derecede tepme yapıyor ve oyun içerisinde doğru bir kullanım yapılmıyor.

Call of Duty Modern Warfare için Açıklama: Silahların aşırı derecede tepme yaptığı ve oyunda sıkıntılara neden olduğu iddialarına karşı Activision tarafından da açıklamalar geldi. Firma tarafından yapılan açıklamada oyunda yer alan tüm silahlarda böyle bir etki olduğu belirtiliyor. Bu durumun karakterler ayakta olduğu zaman yaşandığını belirten firma, daha stabil ateş etmek isteyen kullanıcıların yere yatma veya eğilme komutlarını kullanarak silahları kullanması gerektiği belirtildi. Yani Activision’a göre bu oyunun yapısından kaynaklanan ve gerçekçiliği arttırmak adına normal bir durum. Call of Duty Modern Warfare içerisinde bu yönde bir hata olmadığı söyleniyor. Oyuncuların açıklamalar sonrasında nasıl tepkiler vereceği bilinmez ama bir güncellemenin gelmesi de söz konusu olabilir.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Call of Duty Modern Warfare Silahları için Açıklama Geldi

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ