e
sv

Call of Duty oyunu çıkıyor

Call of Duty oyununu oyuncular ve gençler arasında bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. 1 ekim tarihi ile Call of Duty artık mobil oyun halinde ücretsiz olarak Google Play ve App Store’de yerini alacak. Oyun genel olarak kendi alanında en iyi oyunlar arasında hem uzun bir tarihe hem de sağlam bir alt yapıya sahip. Ülkemizde Türkçe olarak mağazalarda yerini alacak olan Call of Duty mobil storelar da Activision ve Tencent Call of Duty® ismi ile yayınlanacak.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty oyununu oyuncular ve gençler arasında bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. 1 ekim tarihi ile Call of Duty artık mobil oyun halinde ücretsiz olarak Google Play ve App Store’de yerini alacak. Oyun genel olarak kendi alanında en iyi oyunlar arasında hem uzun bir tarihe hem de sağlam bir alt yapıya sahip. Ülkemizde Türkçe olarak mağazalarda yerini alacak olan Call of Duty mobil storelar da  Activision ve Tencent Call of Duty® ismi ile yayınlanacak.

Beklenen Oyun! Call Of Duty Mobil Çıkıyor!

Activision şirketinin mobil oyun ürünleri başkanlığında bulunan Chris Plummer  şunları aktardı;  Call of Duty mobil versiyonu oyun mekaniği önemli bir kullanıcı aksiyon deneyimi sunuyor. Crash ve Crossfire gibi Modern Warfare haritalarını, Nuketown ve Hijackedgibi Black Ops haritalarını mobil oyunun içinde göreceksiniz. Oyunu dünya genelinde test ettik 1 Ekim tarihinde oyunu hazır hale getirmiş olacağız.

Call of Duty Battle Royale mi Olacak ?

Call Of Duty oyunu Battle Royale içerikli olacak ancak bunun yanında çoklu oyuncu modeli ve farklı oyun modları ile telefonlarımıza gelecek. Çoklu oyuncu modun’da oyun severler Call Of Duty mobil oyununu pek çok sevilen haritada oynayabilecek. Oyun da pek çok farklı oyun modu olacak. Call Of Duty mobil diğer online mobil oyunlar gibi puanlar kazanarak karakterini geliştirebilecekler. Oyunda özelleştirilebilir silah ve ekipmanlare yer verilecek. Eşsiz bir Call Of Duty mobil oyunu 1 Ekim tarihinde yani bu gece 00.00’da mobil uygulama mağazalarında olacak.

Beklenen Oyun! Call Of Duty Mobil Çıkıyor!

Call of Duty: Mobile oyununda Battle Royale tamamen Call of Duty evreninden öğeler içerecek. Mobil Battle Royale için tasarlanmış haritalar genelde Call of Duty oyununun kendi haritaları olacak. Oyun 100 kişi ile başlayacak ve oyun içinde ATV, helikopter ve deniz araçları olacak. Deniz ve hava savaşı gerçekleşebilecek.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Call of Duty oyunu çıkıyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ