e
sv

Company of Heroes 2 Kısa Süreliğe Ücretsiz Oldu

Strateji oyunları içerisinde en iyi serilerden biri olarak karşımıza çıkan Company of Heroes 2 oyununun sürekli yeni güncellemeler aldığını görüyoruz. Sık sık ek paketlerle genişletilen yapım, son zamanlarda koleksiyon paketleriyle de satışa çıktı. Tüm bu yönüyle öne çıkan strateji oyununun, bu kez takipçilerine güzel bir haber verdiğini söyleyelim. Öyle ki hafta sonu kampanyası kapsamında oyunun ücretsiz olarak sunulduğu açıklandı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Strateji oyunları içerisinde en iyi serilerden biri olarak karşımıza çıkan Company of Heroes 2 oyununun sürekli yeni güncellemeler aldığını görüyoruz. Sık sık ek paketlerle genişletilen yapım, son zamanlarda koleksiyon paketleriyle de satışa çıktı. Tüm bu yönüyle öne çıkan strateji oyununun, bu kez takipçilerine güzel bir haber verdiğini söyleyelim. Öyle ki hafta sonu kampanyası kapsamında oyunun ücretsiz olarak sunulduğu açıklandı.

Company of Heroes 2 Ücretsiz Olarak Alınabilecek: Kampanya kapsamında açıklamalar yapan Steam, oyunun kalıcı olarak kullanıcıların hesabına ekleneceğinin bilgisini verdi. Yani bu demek oluyor ki Company of Heroes 2 yapımını kütüphanenize ekleyip indirmeniz durumunda, oyun kalıcı olarak sizin olacak. Sanki oyuna para vererek almış gibi olacaksınız ve bu şekilde yapımın tüm özelliklerine de ulaşmak mümkün olacak. Serinin sadece standart sürümü için ücretsiz müjdesinin verildiğini belirtelim. Ek paketleri ya da koleksiyon paketlerini tercih etmek isteyen kullanıcıların yine ödeme yapması gerekecek. Fakat bu kullanıcılar için de indirim müjdesi var. Oyunun ücretsiz olarak sunulduğu bu süreçte, tüm koleksiyon paketleri ve ek paketler için indirim geçerli olacak. Tabii ki indirim oranlarının değişebildiğini belirtelim. 17 Kasım tarihine kadar ücretsiz olarak alınabilecek olan yapımın, bu tarihten sonra yeniden ücretli olarak sunulacağını da belirtelim. Elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Company of Heroes 2 Kısa Süreliğe Ücretsiz Oldu