e
sv

Crusader Kings 3 için Belli Oldu

Oyun dünyasının en iddialı strateji oyunlarından biri olan Crusader Kings, son olarak ikinci oyunuyla gündeme gelmişti. Yapımın ikinci oyunu bir hayli ses getirmiş ve döneminin en iyi strateji oyunları arasında da yer almıştı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyun dünyasının en iddialı strateji oyunlarından biri olan Crusader Kings, son olarak ikinci oyunuyla gündeme gelmişti. Yapımın ikinci oyunu bir hayli ses getirmiş ve döneminin en iyi strateji oyunları arasında da yer almıştı. İddialı yapımın son olarak ücretsiz olduğunun müjdesi verildi. Çok kısa bir süre öncesinde Crusader Kings 2 oyunu ücretsiz olarak verilmişti. Şimdi ise yeni oyunun haberi geldi. Beğenilen serinin yeni oyununun geleceği açıklandı. Hatta Crusader Kings 3 oyunu Steam üzerinden yerini aldı ve oyun genel olarak bir hayli ilgi çekti.

Crusader Kings 3 İddialı Geliyor: Bu kez çok daha başarılı bir grafik yapısına sahip olmasını beklediğimiz oyunun, sistem olarak da detaylandırılacağı ortaya çıktı. Tahtı ele geçirmek adına çok daha fazla mücadele etmeniz gereken yapım, bu kez çok daha detaylı bir kullanım sunacak.

Krallığınızı geliştirmek için çok daha fazla emek vermeniz gerekecek. Daha detaylı ve daha başarılı bir oyun olmasını beklediğimiz Crusader Kings 3 serisinin ne zaman yayınlanacağı konusunda da bir açıklama yapıldı. Oyunun 2020 yılında çıkış yapacağı duyuruldu. 2020 yılında çıkış yapacak olan yapımın şimdiden Steam üzerinden de sayfası oluşturuldu. Henüz diğer teknik bilgiler ise ortaya çıkmış değil. Bunlar için oyunun çıkış tarihinin açıklanmasını bekleyeceğiz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Crusader Kings 3 için Belli Oldu