e
sv

Cyberpunk 2077 – Afterlife: The Card Game 2020’de Piyasaya Sürülecek

Cyberpunk 2077 uluslararası masaüstü oyunu yayıncısı CMON ile işbirliği içinde Afterlife: The Card Game isimli oyundan bağımsız fiziksel bir masaüstü kart oyunu yaptığını duyurdu.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cyberpunk 2077 uluslararası masaüstü oyunu yayıncısı CMON ile işbirliği içinde Afterlife: The Card Game isimli oyundan bağımsız fiziksel bir masaüstü kart oyunu yaptığını duyurdu. Acımaya yer yok: Bu oyunun kuvvetle muhtemel Google stadia platformuna çıkması tahmin edilior. Cyberpunk 2077 – Afterlife: The Card Game oyunu bizi acımasız çetelerin para, güç ve kontrol için sonsuz bir savaşta şirketlerle çarpıştığı Night City’nin karanlık sokaklarına itiyor. Oyunda, Fixers oluyoruz – veri satıcısı ve Night City’nin beyni. İşimiz cyberpunk’ları bulmak, onları teçhizatla donatmak ve çeşitli görevlere göndermek. Her başarılı görev Street Cred’imizi yükseltecek ve görevden sağ salim dönenler Veteran olacak ve yeni gelen acemilere bilgi ve deneyimlerini aktaracaklar. Krom alaşımla oluşan bu dünyada, Street Cred tek önemli para birimi olacak.

Dengeleri korumak önemli: Night City’de hiçbir şeyi ucuza alamayacağız. İstediklerimizle gerçekten parasal olarak karşılaya bileceklerimiz arasında denge kurmamız gerekecek. Yenilikçi bir çizim ve özel tablolar kullanarak, hangi kartları almak istediğinize ve hangilerini yeni şeyler almak için paraya çevirmeye karar vermelisiniz. Oyunla ilgili şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar ilerleyen zamanda daha dedaylı bir haber ile çıkmış olacağız.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077 – Afterlife: The Card Game 2020’de Piyasaya Sürülecek

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ