e
sv

Cyberpunk 2077 Zorluk Seviyesi Detayları Belli Oldu

Cyberpunk 2077 oyunu için yeni bir detay daha ortaya çıktı. Bu kez oyunun zorluk modlarına ilişkin bazı açıklamalar yapıldı. Cyberpunk 2077 ne kadar başarılı bir oyun olacak? Oyun için açıklanan yeni zorluk modları nasıl? İşte paylaşılan yeni detaylar.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CD Projekt RED’in gündeme gelmesini sağlayan en iddialı yapım olarak bildiğimiz Cyberpunk 2077 için yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Yapımın ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne seren detayların ardı ardına paylaşıldığını görüyoruz. Cyberpunk 2077 oyunu için geçtiğimiz günlerde özel bir oynanış video yayınlanmıştı. Yayınlanan oynanış videosuyla beraber oyunun ana yapısı da ortaya çıkmıştı. Merakla beklenen yapımın oynanış videolarından sonra bu kez ise oyun içi zorluk dereceleri hakkında bilgiler ortaya çıktı. Ne kadar iddialı bir yapımla karşı karşıya kalacağımız gösteren yeni açıklamalar oldukça önemli bilgileri de ortaya koyuyor. Son olarak oyunun zorluk derecesine ilişkin bazı detayların paylaşıldığını gördük.

Cyberpunk 2077 Zorluk Modları

Buna göre oyunda hardcore modu olarak geçen bir mod bulunacak. Bir nevi oyunun en yüksek zorluk derecesi olarak da değerlendirebileceğimiz modla beraber kullanıcıların arayüzünde değişiklikler yapıldığını görmesi mümkün olacak. En zor mod olarak sunulacak olan hardcore modunu seçmeniz durumunda, oyundaki tüm arayüz yardımları kapanacak.

Cyberpunk 2077

Can göstergeleri, silah nişangahı, bunun dışında nesneler için oluşturulmuş olan göstergeler. Tamamen bu göstergelerin kapatıldığını ve arayüzün sade olacağını görmek mümkün olacak. Tabii ki bu şekilde nişan almak, hedefe odaklanmak, sağlık kontrolleri yapmak çok daha zor hale gelecek. Özellikle can kontrollerinin çok daha zorlaşacağını söylemek yanlış olmaz. Bunun yanında nişan alma sisteminin de oldukça zorlaştığını göreceğiz. Tüm bu detaylar bir yana, oyunun daha farklı sistemler sunacak modları olacağını da ekleyelim. En azından standart FPS tarzı bir oynanış isteyen kullanıcıların da unutulmadığını söylemek yanlış olmaz. Şimdilik bu konuda da kesin bilgiler yok. Çıkış tarihinden sonra çok daha fazla bilgi elde edebileceğiz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077 Zorluk Seviyesi Detayları Belli Oldu

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ