Days Gone Oyununda Yeni Oyun Modu 13 Eylül’de Tanımlanacak

Milyonları peşinden koşturan SIE Bend Studio tarafından piyasaya sürülen Days Gone, harika bir güncelleme ile ge

Oyun severlerin en çok eleştirdiği konulardan biri olan yeni oyun moduna göre, artık oyuncular ekstra hakka sahip olarak kaldıkları yerde devam edecek. Bu yeni oyun modunda en az bir hak tanınması bekleniyor. Büyük bir diğer beklenti ise 3 hakka kadar verileceği yönünde. Bu, son levele kadar gelip de oyunu tamamlayamayan oyun severler için gerçekten de harika bir haber.

Days Gone 13 Eylül’de Yeni Oyun Modunu Sunuyor

PlayStation Blog‘da, oyun direktörü Jeff Ross tarafından yayınlanan bir habere göre, 13 Eylül’de Days Gone oyunu, yeni oyun modunu görücüye çıkaracak. Bildiğiniz gibi daha önce bu konuda oyun çevrelerince büyük tepki toplayan oyun, artık geri adım atarak bu yönde bir ilerlemenin yapılacağını kabul etti. Bundan sonra oyunu sona getirir getirmez oyun hakkından dolayı senaryoya en başından başlamak zorunda kalınmayacak. En az bir ilave hak tanınarak oyuna kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Bu harika bir gelişme öyle değil mi!

Yeni Oyun Modunda Sadece İlave Haklar Yok!

Yeni oyun modunda sadece ilave hakların olmayacağı ve bununla birlikte bazı yeniliklerin ve artıların da eklenmesi bekleniyor. Oyuna aynı zamanda iki yeni kupa geliyor ve doğal olarak ilave yeni iki bölüm gelecek. Hard II ve Survivor II’nin aksine donanmalar ve silahlar artık çok daha sıkı ve güçlü bir şekilde korunacak. Bununla birlikte sadece kişiye özel yeni silahlar da olacak ve bu silahları sadece sahibi olan kişi kullanacak. İkinci bir karakter bu özel silahlara sahip olamayacak.

kaynak: teknogaste