e
sv

Death Stranding’in Fragmanı Yayınlandı!

Geliştiriciliğini Kojima Productions’ın üstlendiği, Sony Interactive Entertainment tarafından PlayStation 4 için yayınlanacak oyun Death Stranding, oyun dünyasında heyecanla bekleniyor. Çıkışına 1 ay kalan oyun hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkıyor. Projenin başındaki isim Hideo Kojima, Death Stranding’deki NPC’ler hakkında önemli bir açıklama yaptı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geliştiriciliğini Kojima Productions’ın üstlendiği, Sony Interactive Entertainment tarafından PlayStation 4 için yayınlanacak oyun Death Stranding, oyun dünyasında heyecanla bekleniyor. Çıkışına 1 ay kalan oyun hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkıyor. Projenin başındaki isim Hideo Kojima, Death Stranding’deki NPC’ler hakkında önemli bir açıklama yaptı. Kojima Productions‘ın geliştirmekte olduğu Death Stranding isimli oyunu Sony Interactive Entertainment, Platstation 4 için yayınlayacak. Oyun severler tarafından heyecanla bekleniyor olan bu oyunun çıkışına tam 1 ay kaldı ve bu kadar az zaman kalmışken takipçilerini heyecanlandırmak adına yetkililer sık sık açıklama yapıyor. Projenin lideri konumunda olan Hideo Kojima, oyunda Sam Bridger karakterini yönlendireceğimizi ve oyun esnasında resmen film izlemiş gibi olacağımızı söyledi. Ayrıca Death Stranding, grafik ve sahneleri ile oyun dünyasında büyük sesler getirecek. Oyuncular tarafından uzun zamandır beklenen Death Stranding’in kullanıcıların beğenisine sunulacağı tarih kısa bir framan ile duyuruldu. Oyunla ilgili önemli birkaç detaya yer verilen bu fragman. Oyun içinde dünyayı tekrar eski haline döndürmek için mücadele veren Sam Bridges karakterinin hikayesinin içinde olacağı. Hideo Kojima ayrıca oyunun oynanışı hakkında da bilgi verdi açıklamalarına göre oyun içinde alınan kararlar tüm oyunun gidişatını ve oyuncu olmayan sanal karakterler olan NPCleri etkileyecek

Kojima: ‘Aldığınız kararlar kadar almadığını kararlar da NPC’leri etkileyecek’

Moskova içinde bulunan bir müzede oyun severlerle buluşan Hideo Kojima, oyunun içinde yer alan NPC karakterlerin kaderi tamamen oyuncunun aldığı kararlar sonucu belli olacağını söyledi. Bu konuda örnek veren Kojima, “oyun içinde bir karakter yer altında yaşıyor ve ilaçlara ihtiyaç duyuyor, ana karakterimiz bu hasta karaktere ilaç götürerek görevlerini yerine getiriyor”  şeklinde ekleme yaptı. Kojima, oyunun kaç farklı finali olacağı konusunda gelen sorulara cevap vermedi ama oyun içinde ki iletişimin karakterlerin dostluğunu geliştirebileceğinden bahsetti. 8 Kasım tarihinde PlayStation 4 için yayında olacak olan oyun için oyun severler heyecanla bekleyişini sürdürüyor.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Death Stranding’in Fragmanı Yayınlandı!

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ