e
sv

Dedektifliğe Meraklıları Tatmin Edecek Oyunun Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Söz konusu telefondan oyun oynamaksa en iyi performansa sahip telefon olmasını isteriz. Sizde oyun oynamak için telefon arayışına girdiyseniz bizler sizler için en iyi oyun telefonlarını derledik.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Disco Elysium oyunu oyunu açıklamada belirtiğimiz gibi dedektiflik oyunu bu tür oyunlara ilginiz varsa sizi tatmin edecek türden. Oyunun çıkış tarihinin belirtilmesi bu oyunu heyecanla bekleyen kitleyi daha da heyecanlandırdı. Kısa süre içerisinde piyasaya çıkacak olan oyun RPG alanındaki oyunları farklı boyutlara taşıyacak. ZA/UM geliştirici tarafından hazırlanan oyunda dedektiflik detayları oldukça fazla. Normal bir dedektiflikten farklı olarak oyunda farklı zaman ve mekân karmaşaları da yaşanıyor. Bu durum ise oyunun daha etkileyici olmasını sağlıyor. Oyunun fragmanında oyundan görsellere yer veriliyor. Oynanışla alakalı özel detaylar bulunuyor. Ayrıca oyunun 15 Ekim tarihinde PC için piyasaya sürüleceği ifade ediliyor.

Disco Alysium oyunu Fragmanı Oyunun Farklı Olacağını Hissettiriyor!

Normal bir dedektiflikten farklı olan bu oyunda gerçeküstü zaman kavramları yer alıyor. Oyunda şehri ziyarete izin veren kısımlar da mevcut. Oyunun tamamı ise 60 saatten daha fazla bir sürede ancak bitiriliyor. Bu ise Disco Alysium oyununun ne kadar uzun ve etkileyici bir konusu olduğunu gözler önüne seriyor. Fragmanda oyunla alakalı birçok detaya yer verildi. Oyunla alakalı olarak farklı beceri kilitlerinin açılması göze çarpan en net detay. Buna ek olarak keşfi mümkün olan farklı maddeler, analizi yapılacak farklı düşünce tarzları oyunda kullanıcıya sunulanlar arasında. RPG ve strateji birleşimi bir oyun olan Disco Elysium birçok oyuncu tarafından sevilerek takip edilecek gibi duruyor. 15 Ekim tarihinde bilgisayar için sunulacak olan oyunun mobil sürümünün çıkması da bekleniyor. Ancak bununla alakalı herhangi bir net bilgi yayınlanmadı. Fragmanı izlemek istiyorsanız oyunun fragmanına  adresi üzerinden ulaşılabilirsiniz. Disco Elysium oyununa iat fragmanı izleyerek oyunla alakalı birçok detayı gözlemleyebilirsiniz. Görüntü kalitesi ve konuyla alakalı birçok detay fragmanda mevcut.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Dedektifliğe Meraklıları Tatmin Edecek Oyunun Çıkış Tarihi Belli Oldu!

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ