e
sv

Dilay Kemer kimdir, kaç yaşında ve nereli? Sağlık durumuna ilişkin Fenerbahçe’den açıklama

FB TV sunucularından Dilay Kemer’in yoğun bakıma alındığı iddialarının ardınan Fenerbahçe TV’den son dakika açıklaması yapıldı. Peki Dilay Kemer kimdir, kaç yaşında, nereli ve ne kanseri? İşte sağlık durumuyla ilgili yapılan o açıklama…
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçtiğimiz mayıs ayı içerisinde yaptığı açıklamasında iyi olmadığını ve hastane-ev arasında geçen tempolu günler yaşadığını ifade eden FB TV sunucusu Dilay Kemer, sevenlerinden dua istemişti. Kan kanserine yakalanan ve tedavi gören Dilay Kemer’in sağlık durumuyla ilgili FB TV’den yapılan açıklamada, ‘Dualarımız ve kalbimiz seninle’ ifadeleri paylaşıldı.

SAĞLIK DURUMUNA İLİŞKİN FENERBAHÇE’DEN AÇIKLAMA

Fenerbahçe TV sunucusu Dilay Kemer’in sağlık durumuna ilişkin açıklama yapıldı. Uzun süredir kanser tedavisi gören Dilay Kemer’in yoğun bakıma alındığına ilişkin çıkan haberlerin ardından yazılı bir açıklama yapan FB TV, Dilay Kemer’e acil şifalar dileyerek, ‘Dualarımız ve kalbimiz seninle’ mesajı verildi.

DİLAY KEMER’İN INSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYIN

Dilay Kemer bir süredir yakalandığı kan kanseri hastalığına karşı yaşam mücadele veriyor. Ocak ayı içerisinde takipçilerinden dua isteyen Dilay Kemer’in yoğun bakıma alındığı iddialarının ardından Fenerbahçe Spor Kulübü’nden açıklama yapıldı. FB TV’nin resmi Twitter adresinden yapılan açıklamada; “Kanalımızın sevilen yüzü Dilay Kemer’e acil şifalar diliyoruz. Dualarımız ve kalbimiz seninle!” denildi.

TWİTTER’DA TT OLDU

Dilay Kemer’in yoğun bakıma kaldırıldığı haberlerinin ardından sosyal paylaşım platformu Twitter’da TT olan Dilay Kemer etiketi, Türkiye gündeminde ilk 5’e kadar yükseldi. Birçok sosyal medya kullanıcısı Dilay Kemer’e geçmiş olsun dileklerini iletti.

DİLAY KEMER KİMDİR?

1988’de Antalya’da doğan Dilay Kemer, üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi. Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Dilay Kemer, staj yaparken bir taraftan da spikerlik-sunuculuk eğitimi almaya başladı. Hemen hemen 1.5 yıllık hazırlığın ardından Yasir Kaya ve İhsan Topaloğlu’nun şans tanımasıyla, hayal ettiği sektörde yer bulan Dilay Kemer, Fenerbahçe TV’de ana haberi ve çeşitli programların sunuculuğunu yaptı.

‘İYİLEŞEMEDİM ARKADAŞLAR’ DEMİŞTİ

2020 yılının Mayıs ayında sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan Dilay Kemer, uzun zamandır paylaşım yapmadığını anımsatarak, aslında sağlık durumuna ilişkin sessiz kalmayı istediğini ancak sürekli gelen ‘Nasılsın?’ sorusuna cevap vermek durumunda kaldığını belirterek, ‘İyiyim’ desem değilim, ‘kötüyüm’ desem değilim ancak hâlâ iyileşemedim’ açıklamasında bulunmuştu.

Hastane-ev arası yoğun tempolu bir hayat yaşadığını söyleyen Dilay Kemer, bu durumdayken duymak ve yanıtlamak istemediği sorunun, ‘Nasıl oldun’ sorusu olduğunu vurgulayarak, her dakika bunu konuşmanın, tek tek herkese bunu anlatmanın moralini bozduğunu kaydetmişti. Doktorunun hastalık konuşmasını yasakladığını ifade eden Dilay Kemer, sevenlerinin güzel mesajları, endişeleri için teşekkür etmişti.

kaynak: karar

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Dilay Kemer kimdir, kaç yaşında ve nereli? Sağlık durumuna ilişkin Fenerbahçe’den açıklama

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ