e
sv

Dostumun Dünyası yeni sezon bölümleriyle FOX’ta!

Sunuculuğunu 26 yıllık köpek eğitmeni Ali Yeşilırmak'ın üstlendiği "Dostumun Dünyası" ekranda pati izleri bırakmaya devam ediyor! "Dostumun Dünyası", tüm hayvanseverleri ekran başına bekliyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Deneyimli köpek eğitmeni Ali Yeşilırmak, “Dostumun Dünyası”nın yeni bölümünde yine insanlarla can dostları arasında iletişim köprüleri kuruyor. Sahipsiz sokak canlarına yardım eli uzatıyor. İnsanların köpeklerin dünyasına farklı bir pencereden bakmasını sağlıyor.

Ali, bu bölümde, Labrador cinsi Loki’ye, tekerlekli sandalye kullanan 14 yaşındaki can dostu Ada’ya daha fazla destek verebilmesi için rehber köpek eğitimi veriyor. Ardından bir evin iki köpeği, Vegas ve Sparki, Ali’yi bekliyor. Sorun, Vegas’ın son zamanlarda artan saldırgan ve kontrol dışı hareketleri.

“Dostumun Dünyası”, sokaktaki dostlarımızı da unutmuyor. Ali’nin ormanlık alanlara yaptığı düzenli köpek besleme ziyaretlerine, bu kez veteriner arkadaşı Özden Üstüner de eşlik ediyor. Bu bölümde, ikilinin aylar önce yine ormanlık alanda ölmek üzereyken bulup koruma altına aldığı Dost’tan da haberler var!

FOX İç Yapımlar’ın deneyimli ekibi tarafından hayata geçirilen köpek eğitimi programı “Dostumun Dünyası”, 26 Eylül Cumartesi saat 12.15’te, FOX’ta!

kaynak: bursadabugün

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Dostumun Dünyası yeni sezon bölümleriyle FOX’ta!

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ