e
sv

Dota Underlords oyunu için yeni bir yama geliyor. Oyuna gelecek yeni yamanın içerisinde yer alan detaylar neler olacak?

Valve yapımının en iddialı oyunlarından biri olan Dota serisi, son günlerde yeni bir iddia ile gündeme gelmeye başladı. Bu kez iddialara konu olan oyun Dota Underlords oyunu. Aslında oyunun bu kadar çok konuşulmasının nedeni Dota 2 yapımına göre bazı eksik noktalarının bulunuyor olması.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Valve yapımının en iddialı oyunlarından biri olan Dota serisi, son günlerde yeni bir iddia ile gündeme gelmeye başladı. Bu kez iddialara konu olan oyun Dota Underlords oyunu. Aslında oyunun bu kadar çok konuşulmasının nedeni Dota 2 yapımına göre bazı eksik noktalarının bulunuyor olması. Aslında oyunda Dota 2 yapımının karakterlerinin yer almadığını biliyoruz. Yapıma tüm karakterlerin ne zaman ekleneceği konusu ise tam bir soru işareti olarak kalmıştı. İşte bu konuda resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Dota Underlords için yayınlanan yeni yama içerisinde yeni karakterlerin ipuçlarının bulunduğu ortaya çıktı.

Dota Underlords Yaması Ne Zaman Gelecek?

Bir veri madencisi tarafından ortaya çıkarılan yeni dosyalara göre Dota Underlords için karakterler hazırlanmaya başladı. Yeni yamanın içerisinde net bir şekilde olmasa da oyunun karakterlerine ilişkin bilgilerin bulunduğu görülüyor. Değerlendirme yapıldığı zaman Dota 2 oyununda yer alan bazı karakterlerin sunulacağını görüyoruz. Buna göre 16 yeni karakterin oyuna dahil edilmesi mümkün olacak. Kesin bir bilgi olmadığı için bu karakterlerin tam olarak hangileri olacağı bilinmiyor ancak Dota 2 karakterlerinin seriye eklenmesi bekleniyor.

Dota Underlords

Bunun dışında oyuna daha ne gibi yeniliklerin geleceği tam olarak ortaya çıkmış değil. En azından beklenen karakter yenilemesinin yakın bir zamanda yapılacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Şimdilik ortaya çıkan bilgiler bunlar ile kaldı. Güncelleme ya da yamanın ne zaman yayınlanacağı kesin değil.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Dota Underlords oyunu için yeni bir yama geliyor. Oyuna gelecek yeni yamanın içerisinde yer alan detaylar neler olacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ