e
sv

FIFA, bu sene çıkacak oyunu ile sokak futbolu temasını yeniden oyunlara getiriyor.

EA firmasının en çok güvendiği oyunlarından olan FIFA, bu sene çıkacak oyunu ile sokak futbolu temasını yeniden oyunlara getiriyor. FIFA 2020, VOLTA Football modu ve birçok yeniliğiyle birlikte bu sene çıkacak PES 2020 ile yaşanacak rekabette bir adım öne geçebilir.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

EA firmasının en çok güvendiği oyunlarından olan FIFA, bu sene çıkacak oyunu ile sokak futbolu temasını yeniden oyunlara getiriyor. FIFA 2020, VOLTA Football modu ve birçok yeniliğiyle birlikte bu sene çıkacak PES 2020 ile yaşanacak rekabette bir adım öne geçebilir. FIFA tüm dünya tarafından bilinen, günümüzün en çok oynanan futbol oyunlarından biri. FIFA, son yıllarda yeni çıkaracağı oyunlara yepyeni özellikler ekleyerek oyunculara daha eğlenceli bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyordu. Bu sene çıkaracağı oyunda da bu yenilikleri sürdürmek isteyen EA, oyuna VOLTA modunu ekledi.

FIFA VOLTA modu nedir?

Bildiğiniz üzere EA firması 2012 yılına kadar sokak futbolu temalı oyunlar çıkarıyordu. Fakat 2012 yılından itibaren bu seriye bir son verdi ve yeni oyun çıkarmamaya başladı. EA FIFA 2020, oyunu sayesinde sokak futbolu temasına geri dönüş yapmayı amaçlıyor, hatta modun adındaki VOLTA kelimesi de Portekizce dilinde dönüş anlamına geliyor.

FIFA 17’Den beri hiçbir mod eklenmemişti

EA firması FIFA 17 ile birlikte The Journey isimli yeni bir oyun modu geliştirdiğinden bu yana başka bir oyun modu üretmemişti. EA, oyuncular tarafından FIFA oyununa yenilikler eklemediğinden dolayı eleştiriliyordu. Bu eleştirileri artık göz ardı etmek istemeyen EA ise VOLTA Football modunu FIFA 2020’ye ekledi.

VOLTA Football maçları nerede yapılacak

VOLTA Football, üç tane sahaya sahip olacak. Bu sahalar: Londra şehrinde yer alan bir halı saha, Tokyo şehrinde yer alan bir çatı katı sahası ve Amsterdam şehrinde bulunan bir alt geçit. Bu sahalardan istediğiniz birini seçerek oyun modunu oynayabileceksiniz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

FIFA, bu sene çıkacak oyunu ile sokak futbolu temasını yeniden oyunlara getiriyor.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ