e
sv

En Ucuz Paykasa Nerede? Nasıl Alınır?

Paykasa, online alışverişler için tasarlanmış, ön ödemeli bir sistemdir. Kredi kartına benzer bir kullanımı bulunan paykasa kart ile kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın online ödeme yapmanıza olanak tanır. Paykasa, hem hızlı, hem kolay, hem de yüksek ölçüde güvenlik sunan sanal bir karttır. Bu son derece avantajlı kartı paykasa.gen.tr üzerinden hizmet sunan site ile son derece güvenli bir şekilde edinebilir ve bozdurabilirsiniz.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Paykasa, online alışverişler için tasarlanmış, ön ödemeli bir sistemdir. Kredi kartına benzer bir kullanımı bulunan paykasa kart ile kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın online ödeme yapmanıza olanak tanır. Paykasa, hem hızlı, hem kolay, hem de yüksek ölçüde güvenlik sunan sanal bir karttır. Bu son derece avantajlı kartı paykasa.gen.tr üzerinden hizmet sunan site ile son derece güvenli bir şekilde edinebilir ve bozdurabilirsiniz.

Epin Kodu: Paykasa sanal kart alımlarında ve bozdurulması aşamasında güncel kur bilgileri üzerinden ödeme alınır ve yapılır. Site üzerinden paykasa sanal kart aldığınızda 16 basamaklı epin kodu sizin seçiminize bağlı olarak e-mail ya da SMS üzerinden online şekilde size gönderilir.

Paykasa da;

 • Epin kodu sizden başka kimsenin bilme imkanı yoktur.
 • Epin tek kullanımlıktır ve bu sayede online olarak üst düzey güvenlik altında alışveriş yapabilirsiniz.
 • Fiziki olarak gönderilmeyen paykasa ön ödeme özelliğine sahiptir ve kullanıldıktan sonra geçerliliğini yitirir.

Bu sebeplerle kartın başkası tarafından kullanması gibi bir ihtimal de bulunmaz. Bu özellikleri ile paykasayı söz konusu site üzerinden alabilirsiniz.

Site Avantajları: En ucuz paykasa nerede? Sorunuzun cevabı olan Paykasa Gen Tr üzerinde, farklı miktar seçeneklerinden biri ile paykasanızı en uygun fiyatlar ile edinebilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Söz konusu site üzerinde paykasa yanında diğer ön ödemeye sahip kartlara dair hizmetlerde en güvenli şekilde sunuluyor. Site üzerinden alınacak paykasa ile birçok online site üzerinden dilediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Yüksek Güvenlik: Paykasa ile gerçekleştirilen alışverişlerde, kişisel bilgilerinize dair hiçbir bilgiyi satın alımda bulunduğunuz site ile paylaşmak zorunda kalmazsınız. Bahse konu site üzerinden edindiğiniz Paykasa ile kişisel bilgileriniz sizin dışınızda üçüncü şahısların eline geçmesi gibi bir risk ile karşılaşmazsınız.

Geniş Kullanım Olanağı: Paykasa sayesinde binlerce popüler siteden en güvenli şekilde alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Dünya çapındaki sitelerde geçerli olan paykasa ile Türkiye üzerinde de birbirinden popüler alışveriş sitelerinde kullanım yapabilirsiniz. Söz konusu site üzerinden temin edeceğiniz paykasa ile hızlı, güvenli ve kolay alışveriş imkanına çok geniş alanda sahipsiniz.

Paykasa Kullanımı: En ucuz paykasa nerede sorusuna en doğru yanıt olan site üzerinden aldığınız sanal kartın kullanımı son derece basittir. Alışveriş yaptığınız site üzerinde ödeme seçenekleri kısmında kartın logosu bulunuyorsa kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın gönlünüzce alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Ücret öderken, 16 hanesi bulunan Paykasa epin kodunu yazarak işlemi onaylama yeterlidir

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

En Ucuz Paykasa Nerede? Nasıl Alınır?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ