e
sv

Epic Games 2 Oyunu daha ücretsiz yaptı

Epic Games, açıldığı günden bu yana oyuncu kitlesini kendi bünyesine çekmek için her hafta 2 ücretsiz oyunu oyunseverlere sunuyor. Bu haftanın oyunları ise 25 TL değerindeki The End is Nigh oyunu ile 33 TL değerindeki Abzu oyunları. Haftaya ise Conarium oyununu ücretsiz yapacağını hatırlatalım. Epic games tarafından ücretsiz dağıtılan bu oyunları dilerseniz tanıyalım.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games, açıldığı günden bu yana oyuncu kitlesini kendi bünyesine çekmek için her hafta 2 ücretsiz oyunu oyunseverlere sunuyor. Bu haftanın oyunları ise 25 TL değerindeki The End is Nigh oyunu ile 33 TL değerindeki Abzu oyunları. Haftaya ise Conarium oyununu ücretsiz yapacağını hatırlatalım. Epic games tarafından ücretsiz dağıtılan bu oyunları dilerseniz tanıyalım.

The End is Nigh: Adından da anlaşıldığı üzere zorlayıcı bir platform oyunu. Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız bu oyun tam size göre olabilir özellikle zorlayıcı oynayı bicimi sizi her ne kadar oyundan itse de yinede devam etmek istiyorsunuz. watchmen adlı çizgi romanından uyarlanan bu oyun ilk başlarda canınızı ciddi bir şekilde sıkabilir ancak ne hikmettir ki oyun kendine bağlıyor.

Abzu: Giant Squid Studios tarafından geliştirilen Su ve dalış tarzı oyun parasını sonuna kadar hak ediyor henüz Epic Games bedava sunmuşken kaçırmamanızı öneririm. Okyanusun derinliklerinde deniz yaşamını merak ediyorsanız ve akrobasi hakaretler ile bu canlılardan kurtulmak istiyorsanız yada farklı bir oyun denemek istiyorsanız deneyin. Bir çoğunuzun pek ilgisini çekmeye bilir ama indirip denemekte fayda olacağını söylemek gerek. Her iki oyunda farklı bir oyun deneyimi sunacak farklı oyun türleridir. Bir hafta boyunca Epic Games mağazasında ücretsiz olarak dağıtılacaktır.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Epic Games 2 Oyunu daha ücretsiz yaptı