e
sv

Erdoğan’dan Elif için mesaj: Geçmiş olsun canım yavrum

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir'deki depremde 65 saat sonra enkazdan yaralı olarak kurtarılan Elif Perinçek için sosyal medyadan mesaj paylaştı: Seni ve birçok evladımızı bizlere bağışlayan Allah'a şükürler olsun. Geçmiş olsun canım yavrum.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir’deki depremden 65 saat sonra enkaz altından yaralı olarak kurtarılan 3 yaşındaki Elif Perinçek için sosyal medya hesabından geçmiş olsun mesajı paylaştı. Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımında, “Seni, kardeşlerin Elzem ve Ezel’i; İdil’i, İnci’yi ve daha birçok evladımızı bizlere bağışlayan Allah’a şükürler olsun. Geçmiş olsun canım yavrum” ifadelerini kullandı.

65 SAAT SONRA MUCİZE

İzmir’de meydana gelen depremde yıkılan binalardan biri de Doğanlar Apartmanı oldu. Seher Dereli Perinçek ve 4 çocuğu enkazın altında kaldı. Ekiplerin çalışması sonucu anne ve 3 çocuğu enkazdan çıkarıldı. Ekipler enkaz altında kalan Elif’i arama çalışmalarına devam ederken, beklenen güzel haber depremden 65 saat sonra geldi. Elif’in yerini bulan arama kurtarma ekipleri minik Elif’i sağ olarak enkazın altından çıkardı. Tüm Türkiye Elif’ten gelen haberle sevinç yaşarken, Elif bebek İzmir depreminin simgelerinden biri oldu.

kaynak: karar

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Erdoğan’dan Elif için mesaj: Geçmiş olsun canım yavrum

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ