e
sv

Fireburst Oyun İnceleme

Blur ve NFS gibi yarış oyunlarına alışkınsanız Fireburst, hem sizi farklı bir macerayla hem de tanıdık bir oyun kurgusu ile karşı karşıya bırakabilir. Güçlü ve yetenekli yarışçı rakiplerinizle çok tehlikeli bir yarışa merhaba diyeceksiniz. Blur ve NFS’deki o çok sinirlendiğiniz rakiplerinize belki de özlemle bakacaksınız. Çünkü bu oyunda gerçekten de ateş, kan ve intikam adına herşeyi bulacaksınız. Yaralanan, elleri ve kolları kopan, kellesi uçan onlarca farklı yarışmacı ile belki de hem korku dolu hem de atraksiyonu bol bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Blur ve NFS gibi yarış oyunlarına alışkınsanız Fireburst, hem sizi farklı bir macerayla hem de tanıdık bir oyun kurgusu ile karşı karşıya bırakabilir. Güçlü ve yetenekli yarışçı rakiplerinizle çok tehlikeli bir yarışa merhaba diyeceksiniz. Blur ve NFS’deki o çok sinirlendiğiniz rakiplerinize belki de özlemle bakacaksınız. Çünkü bu oyunda gerçekten de ateş, kan ve intikam adına herşeyi bulacaksınız. Yaralanan, elleri ve kolları kopan, kellesi uçan onlarca farklı yarışmacı ile belki de hem korku dolu hem de atraksiyonu bol bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Fireburst İle Güçlü Grafikler ve Harika Harita Seçenekleri

Belki de Fireburstun en güçlü yanlarından biri de sizi de etkisi altına alacak harika grafikleri. Bununla birlikte dilediğiniz ülkede ve önemli yarış parkurlarında yarışabileceğiniz harita seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman haritayı değiştirebilir ve rakiplerinizi farklılaştırabilirsiniz.

Arkadaşlarınız İle Online Platform Üzerinden Oynayın!

Fireburst arkadaşlarınızla veya online olarak oynayabileceğiniz Multiplayer seçeneği sunar. Buradan dilerseniz 16 farklı kişiye kadar birlikte oynayabilirsiniz. Playstation üzerinden de 6 kişiye kadar keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile farklı kategorilerde farklı haritalarda oynayabilme keyfini çıkarabileceğiniz bu harika oyunda, dilerseniz turnuvalar da yapabilirsiniz.

Görevleri Tamamlayın Harika Ödülleri Kapın

Fireburst oyunu içerisinde farklı skill ve spelleri toplayabileceğiniz görevler sizleri bekliyor olacak. Onları kaçırmayın çünkü onlar oyunu daha da güzelleştiren ekipmanlar. Onları toplamak için sürat yapabilir ama dikkatli giderek atlamamanız gerekir. Aksi durumda rakipleriniz sizden daha avantajlı olabilir.

Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7 veya yenisi
 • İşlemci: 2.0 + GHz veya fazlası
 • Ram: 2 GB RAM ve üstü
 • Sabit Disk: 1600 MB en az
 • Ekran Kartı: Shader Model 3.0 destekli grafik kartı en düşük

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumları OKUYUCU YORUMLARI 😊

Sıradaki içerik:

Fireburst Oyun İnceleme

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ