e
sv

Forza Horizon 4 için yeni ek paket duyuruldu. Forza Horizon 4 ek paketinde neler var? Yeni paketin tüm detayları.

avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son yılların en iddialı simülasyon oyunlarından biri olan Forza Horizon serisi, son olarak Forza Horizon 4 oyunuyla gündeme gelmişti. Bir yandan yarış oyunu yönü ağır basan yapım, bir yandan ise simülasyon serileri içerisinde fark yaratmaya devam ediyor. Yapımın son olarak yeni bir araç paketi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Bu kez oyuna özel bir araç serisi eklenecek. BBC tarafından ödül almış olan TV şovlarından biri olan Top Gear araçlarının seriye dahil edileceği ortaya çıktı. Yine Top Gear araçları da tüm yönüyle oyun aktarılmış olacak.

Forza Horizon 4 Yeni Araçları

Yeni araçların önemi oldukça fazla çünkü sunulacak olan araçlar efsane seriler. 1977 yılından bu yana yayınlanan motorlu araç programında yer alan en dikkat çekici araçların geleceği oyun, çok daha zenginleştirilmiş olacak. Yeni araçların bir genişletme paketi olarak sunulacağı da açıklandı. Yani yeni içerikleri DLC paketi gibi yükleyeceksiniz. Sadece orijinal araçların değil modifiye edilen dikkat çekici araçları da sunacak olan yeni ek paket, sadece araçları sunmayacak.

Araçlara ek olarak Forza Horizon 4 oyunu için özel bazı modlar gelecek. Hem oynanışı hem de yeni araçları öne çıkaracak olan yeni hikaye modlarının sunulduğunu da göreceğiz. 7 adet yeni hikayenin de karşımıza çıkacağını belirtelim. Hem araçlar hem de hikayeler için şimdiden kullanıcı yorumları da oldukça olumlu. Benzeri ek paketler için geliştirme süreçlerinin devam ettiğini de belirtelim.  

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Forza Horizon 4 için yeni ek paket duyuruldu. Forza Horizon 4 ek paketinde neler var? Yeni paketin tüm detayları.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ