e
sv

Galaxy Fold akıllı telefonları için yeni görseller ortaya çıktı. Galaxy Fold yeniden pazara giriş yapacak mı?

avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Katlanabilir akıllı telefon modelleri için ilk örneklerden biri olan Galaxy Fold akıllı telefonlarının çıkışı iptal edilmişti. Telefonlarda yer alan bir tasarım hatası nedeniyle bu modelin satışa çıkmadan öce iptal edildiği ve yeniden geliştirme aşamasına alındığı açıklandı. Galaxy Fold ön siparişlerinin iptal edilmesinin ardından söz konusu akıllı telefon modelleri için yeniden geliştirme sürecine geçildiğinin de bilgisi verilmişti. Tasarım sorununun ardından bu modelin yeniden satışa sunulması bekleniyor. Hal böyle olunca söz konusu akıllı telefonların ne zaman satışa çıkacağı merakla beklenmeye başladı. Bu düşünceyi güçlendiren yeni sızıntı da geçtiğimiz günlerde geldi.

Galaxy Fold Görüntülendi

Tasarım değişikliklerinin yapılması beklenen akıllı telefonların çalışır halde görüntüleri ortaya çıktı. Telefonun tasarımsal olarak nasıl bir değişikliğe gittiği bilinmiyor. Bir kullanıcının elinde görüntülenen amiral gemisi akıllı telefon modelinin genel hatlarıyla çok önemli bir tasarım değişikliğine uğramadığı görülüyor. Yine telefonun tam ortadan katlanan bir yapıya sahip olacağı görülüyor. Tabii ki bu görsel üzerinde ortaya çıkan detay. Bunun dışında yeni modelin bazı tasarım değişiklikleri fark edilmemiş olabilir. Henüz Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmadığı için değişikliklerin boyutunun ne olacağını bilemiyoruz. Fakat tasarım değişikliklerinden sonra Galaxy Fold akıllı telefonlarının çalışır halde görüntülenmesi gösteriyor ki bu model için de çalışmalar hızlanmış durumda.

Muhtemelen Samsung katlanabilir akıllı telefonları tamamen iptal etme düşüncesinde değil. Bunun yerine yeni bir isimle ya da yeni bir versiyon adıyla Galaxy Fold akıllı telefonlarının yeniden piyasaya çıkmasını bekliyoruz. Telefonların ne zaman tanıtılacağı ya da ne zaman satışa çıkacağına ilişkin yeni bir bilgi paylaşılacak olursa, bu modeller için detaylara sitemizden yer vereceğiz. Şimdilik söz konusu akıllı telefonların hakkında net bilgiler elde etmek mümkün olmadı.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Galaxy Fold akıllı telefonları için yeni görseller ortaya çıktı. Galaxy Fold yeniden pazara giriş yapacak mı?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ