e
sv

Google Stadia’yı Deneyenlerin Tepkileri Paylaşıldı

Google Stadia tanıtıldığı günden bu güne kadar oyuncular tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Bu ilginin en büyük sebebi, oyuncuların Google Stadia ile oyun oynamak için yeni nesil bir donanıma ihtiyacının kalmayacak olması. Çünkü Stadia sayesinde oyuncular oynamak istedikleri oyunları indirmeden, direkt olarak oyunun simgesine tıklayarak oynayabilecekler. Yeni nesil oyunlara Stadia sayesinde çok kolay ve daha uygun fiyattan erişecek olan oyunculara tek gereken ise yüksek hıza sahip internet bağlantısı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google Stadia tanıtıldığı günden bu güne kadar oyuncular tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Bu ilginin en büyük sebebi, oyuncuların Google Stadia ile oyun oynamak için yeni nesil bir donanıma ihtiyacının kalmayacak olması. Çünkü Stadia sayesinde oyuncular oynamak istedikleri oyunları indirmeden, direkt olarak oyunun simgesine tıklayarak oynayabilecekler. Yeni nesil oyunlara Stadia sayesinde çok kolay ve daha uygun fiyattan erişecek olan oyunculara tek gereken ise yüksek hıza sahip internet bağlantısı. Gamescom 2019 etkinliğinde birçok firma ürünlerini veya oyunlarını oyuncular ile paylaşma fırsatı buldu. Tanıtılan ürünlerden biride son zamanlarda oyuncular tarafından büyük ilgiyle beklenen Google Stadia’ydı. Google firması oyun dünyasında devrim niteliği taşıyacak olan bulut tabanlı platform, Stadia’yı oyunculara denetti.

Oyuncular Stadia’yı Gamescom’da denedi

Gamescom 2019 etkinliğinde Stadia’yı tanıtan Google, oyunculardan olumlu geri dönüşler aldı. Google, oyuncuların ilgisinden memnun olmuş olacak ki oyuncuların tepkisini Twitter hesabı üzerinden video şeklinde paylaştı. Videoda Stadia’yı deneyen oyunculardan ilki, Stadia’nın mükemmel bir oyun deneyimine sahip olduğunu bunun yanında da oyun akışında herhangi bir yavaşlamanın olmadığını belirtti. Diğer bir oyuncu ise Stadia’nın en az bilgisayarda oynanan oyunlar kadar iyi bir deneyim yaşattığını ve oyunları sürekli güncellemek zorunda kalan oyuncuları büyük bir dertten kurtardığını söyledi.

Google Stadia çıkış tarihi

Google firması Stadia’aya gelen ilk yorumlardan memnun. Stadia’nın çıkış tarihi hakkında net bir şey söylemek şuan için zor olsa da Google’ın bu sene sonunda Stadia’yı oyuncularla buluşturacağı söyleniyor. Ne zaman çıkış yapacağını tam olarak söyleyemesek de, Stadia’nın çıkışından itibaren oyun dünyasında hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söylemek mümkün.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Google Stadia’yı Deneyenlerin Tepkileri Paylaşıldı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ