e
sv

Grand Theft Auto 5 için Yeni Şifre Ortaya Çıktı

Grand Theft Auto 5 içerisinde yeni bir şifre olduğu ortaya çıktı. Grand Theft Auto 5 oyunu içerisinde ortaya çıkan sır ne? Sır nasıl ortaya çıktı? İşte detaylar.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

RockStar Games’in adının duyulmasını sağlayan oyunlar içerisinde yer alan Grand Theft Auto 5, yıllardır gündemde olan yapımlardan bir tanesi. Oyunun yeni serisinin ne zaman geleceği tartışmaları devam ederken, bir yandan da Grand Theft Auto 5 için yeni sırlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak Grand Theft Auto 5 oyunu içerisinde saklanılan yeni bir gizli yumurta ortaya çıktı. Bilmeyenler için gizli yumurtaların RockStar Games için gelenek olduğunu ekleyelim. Oyunun çeşitli yerlerine eklenen bu gizli nesneler, kimi zaman bir ipucu kimi zaman bir mesajı içeriyor. Oyunun yayınlanmasının üzerinden 6 yıl geçmesinin ardından, oyun içerisinde yeni bir gizli yumurtanın olduğu ortaya çıktı. Üstelik bu kez yumurtada yer alan detay, Red Dead Redemption 2 oyunu için bir göndermeyi içeriyor.

Grand Theft Auto 5 için Yeni Sır

Reddit üzerinden bir kullanıcı tarafından paylaşılan yeni yumurta, Red Dead 2 oyununa gönderme içeriyor. Reddit kullanıcısı tarafından paylaşılan bilgilere göre GTA 5 oyununun içerisinde Arthurs Pass Trails isimli yeni bir park bulundu. Bu park Red Dead 2 oyununda yer alan ana karakter olarak karşımıza çıkan Arthur Morgan için özel oluşturulmuş bir park olarak değerlendiriliyor.

İddialara göre RDR2 oyununun sonunda ölen ana karakter için bu parkın adının böyle konulduğu ve bir nevi ana karakterin isminin yaşatıldığı da iddialar arasında. Tabii ki tüm iddialara ve paylaşılan bilgilere rağmen Grand Theft Auto 5 içerisinde yer alan ipucunun tam olarak RDR2 oyunu için bir mesaj demek yanlış olacaktır. RockStar Games her zaman olduğu gibi bu konularda sessiz kalmayı tercih etti. Firma açıklama yapacak olursa, bu konuda yeni bilgileri paylaşacağız.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Grand Theft Auto 5 için Yeni Şifre Ortaya Çıktı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ