e
sv

GTA 6 Beklemeye Değer Bir Oyun mu?

Grand Theft Auto (GTA)’nın son oyunu olan GTA 6, kimileri için tam bir hayal kırıklığı iken; kimilerine göre muhteşem ötesi. Peki, sadece kulislere düşen haberler ve fragmana göre GTA 6 Beklemeye Değer Bir Oyun mu? Teknogaste ailesi olarak biz de merakla beklenen bu oyun hakkında artı ve eksileri sizlerle paylaşmak istedik.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Grand Theft Auto (GTA)nın son oyunu olan GTA 6, kimileri için tam bir hayal kırıklığı iken; kimilerine göre muhteşem ötesi. Peki, sadece kulislere düşen haberler ve fragmana göre GTA 6 Beklemeye Değer Bir Oyun mu? Teknogaste ailesi olarak biz de merakla beklenen bu oyun hakkında artı ve eksileri sizlerle paylaşmak istedik.

5 Kasım’da Oyun Severlerle Buluşacak: Sam Houser, David Jones,  Mike Dailly ve Dan Houser tarafından yaratılan macera, aksiyon tarzı GTA serisinin son oyunu olan GTA 6, uzun bekleyişlerin ardından Kasım 5’te oyun severlerle buluşacak. Steam üzerinden indirilmeye bekleyen bu oyun PC platformunda yayınlandıktan sonra XBOX ve Playstation platformları ve ardından tüm platformlarda yayınlanmayı bekleyecek.

Rockstar Games tarafından yayınlanan bu mükemmel oyunun elbette bazı eksiklikleri de var. Özellikle eski harita ve karakterlerle gelmesi, en büyük eksiklik iken; yeni arabalar ve yeni oyun modları, merakların artmasını sağlayan en önemli artıları. İşte diğer tüm artı ve eksiler.

GTA 6 Artı ve Eksileri: Grafik tasarımı olarak mükemmel kurgulara ve efektlere sahip olarak gelecek olan oyun, yeni modları sizlere sunacak. Özellikle yeni görevler ve yeni silahlar, daha fazla zevk almanızı sağlayacak. Daha önceki GTA serisi oyunlarına göre karakterlerde gözle görülür bir yenilik sunmayan oyunda, eski haritaların ağırlıklı olması da GTA 5 oyunu oynuyormuş gibi hissettirecek.

60’tan Fazla Yeni Mod: 60’tan fazla yeni görev modu içeren yeni oyunda, farklı oyun modları ile daha fazla heyecan yaşayacağınız kesin. Özellikle yeni görevlerin daha zorlu etaplardan oluşması ve daha geniş harita seçeneklerinin olması, oyundan daha fazla zevk almanızı sağlayacak. Bu arada, yeni 2019-2020 model araçları da ilk defa oyunda gördüğünüzde size tuhaf gelmemeli. Zira, yeni oyunda, güçlü spor markaların en son model araçlarını New York sokaklarında görebilecesiniz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

GTA 6 Beklemeye Değer Bir Oyun mu?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ