e
sv

GTA 6’ya Ait Olduğu İddia Edilen Bir Video Paylaşıldı

GTA serisi, oyun dünyasının en çok ilgi gösterdiği serilerden biri olarak biliniyor. Yayınlandığı andan bu yana en çok satanlar listesinde yer almaya devam eden GTA 5 oyunu da serinin son yapımı olarak karşımıza çıkmıştı. Özellikle oyunun grafikleri bir hayli ses getirmiş ve yapımın bir hayli öne çıkmasını sağlamıştı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA serisi, oyun dünyasının en çok ilgi gösterdiği serilerden biri olarak biliniyor. Yayınlandığı andan bu yana en çok satanlar listesinde yer almaya devam eden GTA 5 oyunu da serinin son yapımı olarak karşımıza çıkmıştı. Özellikle oyunun grafikleri bir hayli ses getirmiş ve yapımın bir hayli öne çıkmasını sağlamıştı. Hem grafik yapısıyla hem de oynanış yapısıyla döneminin en iyi oyunu olarak gösterilen GTA 5 sonrasında seriye çok uzun bir süre ara verildi. GTA 6 bir türlü piyasaya çıkması. Aradan geçen 6 yılın ardından ise yeni oyun için belli başlı iddialar konuşulmaya başladı. Son olarak oyuna ait olduğu belirtilen yeni bir video paylaşıldı.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Oyundan bir görüntü olduğu iddia edilen GTA 6 videosu, sadece 1 saniye. Videoda bir sahne görülüyor o kadar. Sosyal medya üzerinden ortaya çıkan görüntünün oyunun geliştirme aşamasında çekilen bir görüntü olduğu iddia ediliyor.

Firma tarafından yine resmi bir açıklama yapılmadığı için henüz iddialar askıda kalmış gibi duruyor. Yeni oyunun gelip gelmeyeceği konusu ise tam anlamıyla soru işareti. Haliyle videonun gerçek olup olmadığını bilmek mümkün değil. Buna karşın oyunun ne zaman çıkış yapacağı da kesin değil. Rockstar Games tarafından yapılacak açıklama merakla bekleniyor.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

GTA 6’ya Ait Olduğu İddia Edilen Bir Video Paylaşıldı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ