e
sv

GTA 6’ya Ait Olduğu İddia Edilen Görüntüler Kafa Karıştırdı

Dün gün içerisinde GTA 6’ya ait olduğunu iddia edilen görüntüler paylaşan Reddit kullanıcısı, kafaların karışmasına neden oldu.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 6’ya Ait Olduğu İddia Edilen Görüntüler Hemen Silindi

1997 yılından beri piyasa da yer alan ve bugüne kadar yaptığı güncellemelerle önemli bir değişim geçiren GTA 6 oyunu, yaşanan gelişmelerle oyuncuların en fazla sevdiği oyunlar arasına girmeyi başarmıştı. Serinin en sonuncusu ise, 2013 yılında oyun severlerle buluşmuştu. Son aylarda Grand THEFT Auto 6 hakkında ortaya atılan iddialar, oyuncularda kafa karışıklığına neden olmakla birlikte ayrı bir heyecan yaşamalarına neden oldu. 6’ıncı serinin piyasada yer alacağı kesin olsa da, oyunun içeriği hakkında net bir bilgi bulunmadığı gibi tam olarak ne zaman piyasada yer alacağı da bilinmiyor. Oyuncular heyecanla oyunla ilgili yeni haberler beklerken bir Reddit kullanıcısının GTA 6’ya ait olduğunu iddia ettiği görüntüler yayınlaması ve hemen ardından önce görüntülerin sonrasında ise hesabın silinmesi, kafaların karışmasına neden oldu.

Görüntülerin paylaşımından kısa bir süre sonra kaldırılıp hesabın kapatılması ve akabinde geliştirici tarafından herhangi bir açıklama yapılmaması, insanların kafasında çeşitli “acaba?” sorularının oluşmasına neden oldu. Toplamda 3 görüntü yayınlayan gizemli hesaptaki görüntülerin oldukça bulanık olması, oyun eleştirmelerinin konuyu net olarak yorumlamasına da engel oluyor. Zira cep telefonu kamerasıyla çekilen görüntülerin, oldukça kötü kalitede bir kameraya sahip telefonla çekildiği açık bir şekilde belli oluyor. İlk fotoğrafta hafif yan profilden daha çok ense kısmı görülen bir karakter yer alıyor. Yayınlanan ikinci fotoğrafta ise, eski dönemlerde kullanılan bir polis arabası bulunuyor ve yağmurlu bir hava olduğu anlaşılıyor. Son fotoğraf ise diğerlerine göre biraz daha net olup, piste inmiş bir uçak yer alıyor. Geliştiricinin, önümüzdeki günlerde konuyla ilgili bir açıklama yapıp yapmayacağı ise, merakla bekleniyor.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

GTA 6’ya Ait Olduğu İddia Edilen Görüntüler Kafa Karıştırdı