e
sv

GTA Benzeri Oyunlar

Eğer efsane oyun GTA’nın yanında ya da ona alternatif bir GTA benzeri oyun arayışında iseniz; sizler için derlediğimiz mükemmel oyunları deneyimleyebilirsiniz. İşte GTA benzeri o oyunlar…
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Eğer efsane oyun GTA’nın yanında ya da ona alternatif bir GTA benzeri oyun arayışında iseniz; sizler için derlediğimiz mükemmel oyunları deneyimleyebilirsiniz. İşte GTA benzeri o oyunlar…

Just Cause 3 (2015 – Xbox One / PS4): Avalanche Studios stüdyolarında geliştirilen ve Square Enix tarafından piyasaya servis edilen bu oyun, bazı yönleri ile GTA’dan ayrılsa da, aynı tarz oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacak harika bir oyun. Tek oyunculu silahşör tarzı bu oyunda, helikopter, tank, uçak, motor ve son çıkan araba modelleri gibi onlarca araç ve tanksavar, bomba tüfeği, sniper tüfeği, radar, gece görüşü ve dürbin gibi onlarca ekipman sizleri bekliyor olacak.

Saints Row (2003 – Xbox 360 / PS3): 2003’te piyasaya sürülen ve yeni güncellemeleri ile halen de oynanmaya değer oyunlardan olan Saint Row, fantastik macera ve aksiyon tarzı bir oyun ve bazı yönleri ile GTA’dan ayrılsa da aynı kurguyu hissetmenizi sağlayacak. Özellikle GTA’dan farklı olarak robotlar ve bilim kurgu karakterleri ile karşılacaşaksınız.

Watch Dogs 2 (2016 – Xbox One / PS4): GTA’ya en çok benzeyen popüler oyunlardan olan Watch Dogs 2, güçlü efektler ve harika kurgusu ile dikkat çekiyor. Oyun içinde kimi zaman mafyalarla savaşacak, kimi zaman sivil halkın arasına dalacak ve kimi zaman da tank ve bombalarla saldırılar yapacaksınız.

Yakuza 0 (2017 – PS4): GTA benzeri bir oyun örneği de Japonya’dan. Mitsuhiro Shimano tarafından yapımcılığı üstlenilen bu harika oyun, aksiyon macera türü video oyunları arasında en popüler olanlardan. Özellikle arabaları ve karakterleri GTA ile oldukça benzer. Görevler de aynı denilebilir. En büyük farkı kullanılan haritalar.

Red Dead Redemption (2010 – PS3 / Xbox 360): Eğer GTA’dan sıkıldım ve yeni bir alternatif oyun arıyorum diyorsanız; Red Dead Redemption tam size göre. Mükemmel oyun içi grafiklerle, sizi oldukça etkileyecek olan bu oyunda, Western tarzı aksiyon macera deneyimi yaşayacaksınız.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

GTA Benzeri Oyunlar