e
sv

Günlük hayatta mobil cihazlar kadar yaygın kullanıma başlanan tabletlerde de gelişim süreci hızlandı.

avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Her yaş grubundan insanın kullandığı; çocukların oyun için, iş adamlarının not blokları gibi çeşitli alanlarda kullanımı bulunan tabletlere bir yenisi daha eklendi. Bu güne kadar arka kamera da hep tekli sistem olarak görülen tabletlerde Galaxy Tab S6 çift kameralı olarak karşımıza çıkıyor.

Samsung tablette yeni bir devrim başlattı

Son dönemlerde tablet serisinde aktif bulunmayan Samsung sessizliğini çift arka kameralı tablet ile bozacak. Kullanıcıların cihazlar üzerinde en çok kullandıkları erişimlerden biri kamera olduğundan dolayı Samsung bu alan üzerinde yeni bir atak geliştirdi. ve Galaxy Tab S6 serisine yeni bir özellik ve donanım ekledi. Samsung bu yeni ürünü ile tablet kameralarına farklı bir boyut getiriyor. Çözünürlük seviyesi henüz açıklanmayan ve şuan piyasa da bulunmayan iki kameralı tablet modeli ile Galaxy Tab S6 büyük farklılık yaratacak. Kamera kullanmayı sevenler için bu tabletler büyük bir artı olacak.

Galaxy Tab S6 ‘yı tanıyalım

Galaxy Tab S6’nın özelliklerini işlemcisi Snapdragon S55 ile güçlendirileceği söz konusu. Bu tabletin hafıza durumu ise en az 16 GB, 128 GB ya da 256 GB dâhili hafızaya ile kullanıma sunulacak. Ekran boyutlarında Tab S5’den çok farklı olmayacağı belirtildi.

Ne zaman satışa sunulacak?

Planlanana göre ağustosun ilk haftasında piyasaya sürüleceği belirtilen Galaxy Tab S6’nın satış fiyatı ile ilgili henüz bir bilgi paylaşılmadı. Ancak Note 10 lansmanından önce piyasaya çıkacağı kesinleşti.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Günlük hayatta mobil cihazlar kadar yaygın kullanıma başlanan tabletlerde de gelişim süreci hızlandı.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ