e
sv

Honor Play 8 akıllı telefonu için beklenen tanıtım yapıldı. Honor Play 8 ne zaman satışa çıkıyor? Fiyatlar nasıl?

avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Huawei’ni alt markası olarak bilinen Honor, kısa süre önce yeni seri akıllı telefon modellerini tanıtacağını duyurmuştu. Marka tarafından yapılan açıklama sonrasında Honor Play 8 akıllı telefonlarının tanıtımı da yapıldı. Uzun süredir beklenen yeni akıllı telefon modellerinin tanıtımıyla beraber tüm özelliklerin ortaya çıktığını da belirtelim. Hemen Honor Play 8 akıllı telefonları için detaylardan ve yeni seri akıllı telefonların fiyatlarından söz edelim.

Honor Play 8 Tasarımı Nasıl?

Yeni nesil akıllı telefonların tasarım kısmından işe başlamak gerekiyor. Bu modelin tasarım kısmında iddialı bir akıllı telefon olmadığını söyleyebiliriz. Telefon su damlası çentik alanına sahip. Üst kısımda yer alan su damlası çentik alanı dışında bir miktar çerçeve bölümünün dikkat çektiğini de ekleyelim. Bunun dışında Honor Play 8 akıllı telefonlarının arka kısımda ise tek arka kamerayla öne çıktığını görmekteyiz. Geniş tek arka kameranın hemen altında bir de flaş ışığı kullanımı yapılmış.

Honor Play 8 Teknik Özellikleri

Teknik özellikler kısmında da uygun fiyatlı bir model ile karşı karşıya kaldık. Telefonun MediaTek Helio A22 işlemcileri bulunuyor. 2 GHz hız değerine sahip olan akıllı telefonların 2 GB RAM bellek miktarı sahip olduğunu da ek bir bilgi olarak belirtelim. 5.71 inçlik ekranların LCD teknolojisinde olduğunu ve HD+ çözünürlük değerine de yer verildiğini ekleyelim. Tüm bu özelliklerle beraber 5 MP ön kamera ve 13 MP değerinde tek arka kamerada dikkat çeken son detaylarımız arasında. Telefonun fiyatı ise 120 dolar olarak açıklandı.  

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Honor Play 8 akıllı telefonu için beklenen tanıtım yapıldı. Honor Play 8 ne zaman satışa çıkıyor? Fiyatlar nasıl?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ