e
sv

İdo Tatlıses ile nişanlanan Yasemin Şefkatli kimdir, kaç yaşında?

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile sevgilisi Yasemin Şefkatli, aile arasında yapılan törenle nişanlandı. 2017'den beri birlikteliğini sürdüren çiftin ne zaman evleneceği merak ediliyor. İşte, 'Yasemin Şefkatli'nin hayatı'...
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‘Yasemin Şefkatli kimdir, kaç yaşında, nereli?’ sorularının yanıtları merak ediliyor. Şarkıcı İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 2017 yılından beri süregelen ilişkilerini, evlilikle taçlandırmak istiyor. İkilinin geçtiğimiz günlerde evlilik kararı aldığı magazin kulislerinde konuşuluyor. Detaylar haberimizde…

İDO TATLISES İLE YASEMİN ŞEFKATLİ NİŞANLANDI

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ile 1983-2001 yılları arasında beraber olduğu Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli ile nişanlandı. Yaklaşık 3 yıldır aşk yaşayan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ne zaman nikah masasına oturacağı merak ediliyor. İdo Tatlıses’in annesi Derya Tuna, nişan haberini bu sözlerle duyurdu: Artık bir oğlum ve bir kızım var.. Ailemize hoş geldin güzel kızım.”

YASEMİN ŞEFKATLİ KİMDİR?

1992 yılında dünyaya geldi. Özel İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi’nden mezun oldu. Ağustos 2017 tarihinden bu yana İdo Tatlıses ile birlikteliklerini sürmektedir. Yasemin Şefkatli, iç tasarım mesleğiyle ilgilenmektedir.

2017 yılından beri beraber olduğu İdo Tatlıses ile 16 Ekim 2020 tarihinde nişanlandı. 1992 doğumlu olan Yasemin Şefkatli, 2020 yılı itibariyle 28 yaşındadır. Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da @yaseminsefkatli kullanıcı adıyla yer almaktadır.

kaynak: karar

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

İdo Tatlıses ile nişanlanan Yasemin Şefkatli kimdir, kaç yaşında?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ