e
sv

İki kalkınma ajansına 14 personel alınacak

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) ile Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansında (DOKA) istihdam edilmek üzere 14 personel alınacak.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) ile Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansının (DOKA) personel alımına ilişkin ilanları, Resmi Gazete’de yayımlandı.

ORAN İÇİN ARANAN ŞARTLAR

Buna göre, ORAN bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hakim ve seyahat engeli olmayan 5 uzman, 1 hukuk müşaviri olarak görevlendirilecek uzman ve 2 destek personeli alacak. ORAN ilanı için başvurular, 5-16 Kasım’da “ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr” internet adresinden gerçekleştirilebilecek. Sözlü olarak yapılacak sınava katılmaya hak kazananlar ve sınav tarihi 26 Kasım’da ilan edilecek.

DOKA İÇİN ARANAN ŞARTLAR

DOKA da seyahat engeli olmayan 4 uzman, 1 hukuk müşaviri ve 1 iç denetçi personel alacak. İlan için başvurular 5-17 Kasım’da “ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr” internet adresinden yapılacak. Sözlü sınava katılmaya hak kazananlar 24 Kasım’da duyurulacak. Sınav 10-11 Aralık’ta DOKA’nın Trabzon’daki merkez binasında gerçekleştirilecek.

kaynak: karar

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

İki kalkınma ajansına 14 personel alınacak