e
sv

İkinci Görüşte Aşk

François Civil, Joséphine Japy’in başrolleri paylaştığı filmde Benjamin Lavernhe ise bu yıl, 45. Cesar Ödülleri’nde “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” adaylığı kazandı.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Baharın ilk haftasında vizyona girecek, “İkinci Görüşte Aşk” filmi, izleyicilerin içini ısıtmaya hazırlanıyor. Senaryosunu Hugo Gelin’in yazdığı ve yönetmen koltuğuna oturduğu romantik komedi film, paralel evrenlerde geçen arkadaşlık, dostluk ve aşk üzerine eğlenceli bir seyirlik vadediyor.

Raphael; Best Seller Bilim Kurgu romanlarıyla ünlü bir yazardır ve liseden beri büyük aşk yaşadıkları eşi Olivia’yı ihmal etmeye başlamıştır. Son romanını bitirdiği gece şiddetli bir kavganın ardından uyandığında roller tersine dönmüştür. Raphael’in, şöhret ve parası kaybolmuştur. Üstelik bu paralel evrende Olivia dünyaca ünlü bir piyanisttir ama Raphael’i tanımamaktadır. Hayatının hatasını yaptığını fark eden kahramanımız, eşinin kalbini yeniden kazanıp eski hayatına dönüp hatalarını telafi edebilecek midir?

CGV Mars Dağıtım aracılığıyla 6 Mart’ta vizyona girecek Fransa yapımı “İkinci Görüşte Aşk” filmi senaryosu ile dikkat çekiyor. François Civil, Joséphine Japy’in başrolleri paylaştığı filmde Benjamin Lavernhe ise bu yıl, 45. Cesar Ödülleri’nde “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” adaylığı kazandı. Ödül töreni 28 Şubat’ta yapılacak.

kaynak: mürekkep haber

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

İkinci Görüşte Aşk

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ