e
sv

İlk İzlenim: Ancestors: The Humankind Oddysey

The Humankind Oddysey açık dünya oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Genel olarak oyuna baktığımızda diğer açık dünya oyunlarından pek farkı olmasa’da oyunu oynamamak için sebep değil. Sanırım geliştiriciler evrim teorisine inanıyor ki bu şekilde bir oyun piyasaya sürmüş. Oyun hakkında pek bilgiye sahip değiliz ancak şöyle bir kısa bakış atalım dedik işte kısa detaylar.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

The Humankind Oddysey açık dünya oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Genel olarak oyuna baktığımızda diğer açık dünya oyunlarından pek farkı olmasa’da oyunu oynamamak için sebep değil. Sanırım geliştiriciler evrim teorisine inanıyor ki bu şekilde bir oyun piyasaya sürmüş. Oyun hakkında pek bilgiye sahip değiliz ancak şöyle bir kısa bakış atalım dedik işte kısa detaylar.

Bana maymunlar cehennemini anımsattı

Maymunlar cehennemin deki gibi insanlara karşı olmasak’da oyundaki ortam bana bu filmi anımsattı. Bolca yeşillik göreceğiniz oyunda grafik açısından pekte uygun olmamış gibi ama oyuna aşina olduğunuzda bunu gözardı edebilirsiniz. Geliştiricisi Panache Digital Games olan ve 27 Ağustos’ta bilgisayar platformu üzerinden çıkan oyun uzun süredir farklı bir oyun arayanlar için oldukça ilgi çekici. Grafikleri ilk bakışta oldukça güzel fakat bazı kısımlar gerçekçiliğinin az olması sebebiyle grafiği kötü gösterebiliyor. Kısacası canlı ve güzel ama zaman zaman bozulmaları olan bir grafiği var oyunun. Oyun 10.000.000 yıl öncesi Afrika ormanlarında geçiyor ve oyun kapağından da anlayacağınız şekilde biz bir maymunuz. Hatta öncelikle ebeveyni kaybolan bir maymun idik, fakat sonradan onu bulan ve klanı olabilen bir maymun oluyoruz. Aslında oyun hayatta kalma gibi ama tam olarak değil de açık dünya sevenler için gerçekten sınırsız bir alan ve bir sürü keşfedilmeyi bekleyen yerler, durumlar var. Oyun tam bir keşfetme ve tecrübe edinme oyunu. Çeşitli detayları seviyorsanız eğer oyunlarda; yaralanma, uyurken rüyanın kenarda çıkması, korktuğunuzu bunu oyunun size hissettirmesi gibi küçük ama insanı mutlu eden detaylar mevcut.  Üzerinde çok çaba harcamalı bir oyun ama tabi gerçekten sıkılmayacağınızı düşünüyorsanız, bir indirip denemenizi öneririm. Oyun sizi yeterince tatmin edecek türden böyle oyunları seviyorsanız satın almanızı öneririz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

İlk İzlenim: Ancestors: The Humankind Oddysey