e
sv

Instagram Reels Kullananlara 3 Yeni Özellik Müjdesi!

Instagram yeni güncellemeleri ile kullanıcılardan tam not almaya devam ediyor. Son zamanlarda açıklanan ve kullanıma sunulan Reels özelliğinin ardından pek çok kişi tarafından kullanıldığı tespit edildi. Yeni özellikler sayesinde içerik üreticilerinin çok daha aktif olarak sürece dahil oldukları belirlendi.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ana ekranda direkt olarak bir butonla birlikte giriş yapılabilen Reels, ilginin yoğun olması nedeniyle Instagram tarafından geliştirilmeye devam ediyor. Yeni özelliklerin gündeme gelmesi ile birlikte hem içerik üreticiler hem de standart kullanıcıların faydalanabilecekleri yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor.

Reels 3 Yeni Özelikle Geliyor!

Instagram tarafından yayınlanan son güncelleme özellikle Reels kullananlar için oldukça heyecanlı oldu. Yapılan güncellemenin ardından ses aramaları, ses kaydetmeleri ve DM üzerinden de birtakım paylaşımların yapılmasına izin verme gibi özelliklerin başlayacağı belirtildi.

Yeni güncellemeler zaten ilgi çekici konumda olan Reels uygulamasının bundan sonraki dönemde daha fazla ilgi görmesini sağlayacak gibi görünüyor. Bir güncelleme ile birlikte 3 yeni özelliğin birden gelmiş olması kullanıcıları heyecanlandırdı. Söz konusu özellikler sayesinde Reels kullanıcıları yeni sesleri keşfedebilecekler ve böylece kayıt altına almaları da daha kolay olacak.

Henüz güncelleme sonrasında Reels kullanıcılarının fikirleri alınmadı ancak olumsuz yorum yapılmayacağı tahmin ediliyor. Gelen tüm özellikler süreç içerisinde kullanıcıların işini kolaylaştırmak üzere geçerli.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Instagram Reels Kullananlara 3 Yeni Özellik Müjdesi!

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ