e
sv

Instagram Türkiye için Alışveriş Tutkunlarına Güzel Haber Verildi!

Instagram kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak için büyük bir düzenlemeye gitmeye hazırlanıyor. Daha önce Instagram alışveriş özelliğini duyurmuştu ancak bu özellik henüz kısıtlı sayıda kullanıcının beğenisine sunulmuştu. Bir anlamda test aşamasında olduğu ifade ediliyordu. Bunun ardından Instagram Türkiye hesapları için çok konuşulan müjdeli haberi verdi. Büyük markalardan , küçük işletmelere kadar tüm hesapların faydalanabileceği alışveriş özelliğinin aktif hale getirilmesi planlanıyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Instagram Alışveriş Türk Kullanıcıların Beğenisine Sunuluyor

Instagram son zamanlarda yaşamış olduğu gelişimle birlikte bir sosyal medya platformu olmaktan çok daha fazlası oldu. Alışveriş özelliğinin gündeme gelmesi ile pek çok kullanıcı süreci merak ediyordu. Bunun üzerine uygun şartları taşıdığından emin olunan tüm Instagram hesaplarının alışveriş özelliğini sorunsuz bir şekilde kullanması bekleniyor.

Türkiye’de alışveriş özelliğinin ilerleyen günlerde denemelere başlaması beleniyor. İşletmeler için yeni bir dönemin başlaması bekleniyor. Kullanıcılar da sevdikleri ürünlere Facebook uygulaması üzerinden ulaşabilecekler. Keşfettikleri ürünleri kolaylıkla sosyal medya uygulaması üzerinden satın alabilecekler. Kendileri için özel hazırlanmış, kişisel hale getirilmiş çevrimiçi bir mağaza oluşturulması mümkün hale gelecek. Facebook ve Instagram üzerinden uyumlu bir mağaza deneyimi olacak.

IGTV ve Reels Üzerinden Alışveriş İmkanı Sağlanacak!

Instagram tarafından yeni özelliğin hayata geçirilmesinin hemen ardından tüm dünyada kullanıma sunulması bekleniyor. IGTV ve Reels üzerinden de alışveriş yapma imkanı sağlanacak. Bu sayede pek çok Instagram kullanıcısı için alışveriş yapmak hem de kolay hem de daha keyifli olacak.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Instagram Türkiye için Alışveriş Tutkunlarına Güzel Haber Verildi!

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ