e
sv

Jedi Academy PS4 ve Switch’e Geliyor

Star Wars oyun serisinin en değerli oyunlarından olan Jedi Academy, artık kesin bir şekilde söylenebilir ki; Switch ve PS4’e geliyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ama bunun için oyun severler 2020 hatta 2021 yılını beklemek zorunda. Çünkü henüz protokol aşamasında ve anlaşmalar yapılmış değil. Sızan bilgilere göre, oyun görece bazı multiplayer oyun deneyimi özelliklerini ve VR arttırılmış gerçeklik özelliğini arttırarak gelecek. Dahası, oyunun kahramanı Jaden Korr artık yalnız olmayacak ve farklı karakterler ile birlikte oyunda hayatta kalmaya çalışacak. İşte diğer detaylar…

Jedi Academy 2020’de PS4 ve Swich Platformlarında: Jedi Outcast ve Jedi Academy bildiğiniz gibi 1995’ten beri hayatımızda olan LucasArts oyun geliştirici şirketine ait olan Star Wars serisinin dört oyunundan son iki bölümüdür. Oyunun kahramanı Jaden Korr, ışın kılıncına sahip harika bir kahraman ve olağanüstü yeteneklere sahip. Yıldız savaşları oyunları arasında en ilginç oyunlardan olan Jedy Academy’de farklı düşman karakterleri, canavarlar, uzaylılar, tuzaklar ve daha birçok şeye karşı savaşacağınız bir oyun. Işın kılıcınızı doğru yerde ve doğru zamanda kullanmanız gerekiyor. Çünkü oyunun sonlarına doğru kılıcınızın enerjisi bitebilir ve yeni enerji bulmakta zorlanabilirsiniz.

PS4 ve Switch Hisseleri Bundan Etkilenir mi? Tabii ki tek bir oyun için Sony ve Nintendonın hisseleri artar mı bilinmez ama şimdiden Fransız Ubisoft ve Alman Crytekin bu oyun sayesinde ortaklıklarını pekiştirmek adına bu her iki şirkete de açık çek vermiş durumda. İlerleyen günlerde hangi gelişmelerin olacağını hep birlikte göreceğiz ama göründüğü kadarı ile bu oyun gerçekten de oyun konsolleri piyasasında oldukça hareketli zamanların olacağını gösteriyor.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Jedi Academy PS4 ve Switch’e Geliyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ