e
sv

Kadın Aldatırsa

Süleyman Özışık'ın kaleme aldığı 'Kadın Aldatırsa' isimli kitap Motto Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı. Kitapta, Mürekkep Haber yazarı Psikolog Jale Köksal'ın her bir olay ve vakanın psikolojik, sosyolojik ve dini açıdan değerlendirmesi de yer alıyor.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Süleyman Özışık’ın kaleme aldığı ‘Kadın Aldatırsa’ isimli kitap Motto Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı. Kitapta, Mürekkep Haber yazarı Psikolog Jale Köksalın her bir olay ve vakanın psikolojik, sosyolojik ve  dini açıdan değerlendirmesi de yer alıyor. 

KİTABIN TANITIM BÜLTENİ

Bütün eşler arasında birazcık şüphe iyidir..!”

Aldatılmak, fokur fokur kaynayan cehennem çukuruna düşmekten farksızdır hem erkek hem kadın için.

Hayatındaki eş gözlerinin önünde gün be gün bir yaratığa dönüşür!

Sonrası bir kaos…

Aldatıldığı için aldatan kadın, hayatına mal olacağını bile bile almış olduğu intikamın bilinmesini ister! Friedrich Nietzsche’nin dediği gibi; intikamda ve aşkta kadın, erkekten daha barbardır. İşte bu nedenledir ki kadın, intikam almaya başladığında, dehşetin de ötesinde en barbarca yöntemi seçiyor.

“Kadın Aldatırsa” kitabı 21 yıllık gazetecilik hayatının10 yılı çeşitli gazetelerde muhabirlik yapmakla geçen yazar Süleyman Özışık’ın kaleminden hikaye ve satırlarla örüldü.

10 yıllık süreçte, yaşanan polisiye veya adli her olayı takip ederek duruşma salonlarına yansıyan vakaları kitaplaştıran yazar; “Bu davaların takibi sırasında aldatılan kadınların pek çoğuyla isimlerini gizli tutmak koşuluyla konuştum, yaşadıkları ve yaşattıkları acının boyutunu öğrenmeye çalıştım” diyor.

Şu an elinizde tuttuğunuz kitapta yer alan tüyler ürpertici hikâyeler işte o kadınların hikâyesidir. Olayların etimolojik kökenine inmektense sosyal hayat ve dini ve psikolojik verileri incelemekte yarar vardır düsturu ile kitap Psikolog Jale Köksal tarafından incelenerek değerlendirmeye tabi tutulmuştur.

kaynak: mürekkep haber

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Kadın Aldatırsa

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ