e
sv

Lalin ne demek? Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal’ın bebeklerinin ismi ne anlama geliyor?

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çifti, bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyor. 2016'da hayatlarını birleştiren ikili, doğacak kızlarına 'Lalin' adını verecek. Sosyal medyada 'Lalin ne demek?' merak ediliyor. İşte, 'Lalin'in anlamı'...
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

8.5 aylık hamile olan Sinem Kobal ile eşi Kenan İmirzalıoğlu, doğacak kızları için geri sayıma başladı. Evliliklerinde 4 yılı geride bırakan ünlü çiftin, bebeklerine ‘Lalin’ ismini koyacağı öğrenildi. Peki, ‘Lalin ne demek, anlamı ne?’ Detaylar haberimizde…

‘LALİN’ BEBEK İÇİN HEYECANLI BEKLEYİŞ

Kendisi gibi oyuncu olan Sinem Kobal ile evli olan ve baba olmak için gün sayan Kenan İmirzalıoğlu, dünyaya gelecek kızının adını açıklamamıştı. Kızını kucağına almak için gün sayan Sinem Kobal’ın, kızına hangi ismi koyacağı merak konusuydu. İddialara göre, Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çiftinin kızlarının adı ‘Lalin’ olacak. Ünlü ikili, 2016 yılında Cunda Adası’nda dünyaevine girmişti.

LALİN İSMİNİN ANLAMI NEDİR?

Ünlü çiftin doğacak bebeğinin isminin anlamı, sosyal medyada merak konusu oldu. ‘Lalin’ ismi; kırmızı renkte olan, kırmızı renkli olan, yakut kırmızısı anlamını taşıyor.

“ÇOK HEYECAN VAR”

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu ikilisi, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Baba olmak için gün sayan Kenan İmirzalıoğlu, “Çok fazla heyecan var. Çok şükür her şey yolunda, bir sıkıntı yok. Son iki ayımız kaldı. Allah nazarlardan saklasın” açıklamasını yapmıştı.

kaynak: karar

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Lalin ne demek? Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal’ın bebeklerinin ismi ne anlama geliyor?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ