e
sv

LG Harmony 3 akıllı telefon modeli için görsel ortaya çıktı. LG Harmony 3 görsellerinde yer alan detaylar neler? Yeni telefon için ilk bilinenler.

avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Akıllı telefonlarını isimlendirme kısmında yanlış bir strateji kullandığı bu nedenle de amiral gemisi akıllı telefon satışlarında istediği rakamları elde edemediği iddia edilen LG, şu sıralar yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalışıyor. Markanın bu kez LG Harmony 3 akıllı telefonları için hazırlıklar başladı. Bu kez yeni akıllı telefon modellerinin tasarımını ortaya çıkaran bir görsel yayınlandı. Teknik özellikleri konusunda çok fazla bir bilgi paylaşılmamış olsa da telefonların görselleri beklenen tasarımı ortaya çıkarmış oldu. Hemen yeni akıllı telefon modeli için beklenen tasarımdan söz edelim.

LG Harmony 3 Uygun Fiyatlı Bir Seri Olacak

Paylaşılan bilgilere ve ilk görsellere göre LG Harmony 3 akıllı telefonları da giriş seviyesi ya da orta segment modeller arasında yer alacak. Yeni akıllı telefonların tasarım kısmında eski nesilleri yansıttığını görmek mümkün olacak. Üst kısımda ve alt kısımda tamamen çerçeveli bir tasarım kullanan akıllı telefonun üst kısımda yer alan çerçevesinde ön kamera ve hoparlör kısımlarının yer aldığını göreceğiz. Bunun dışında eski tip çerçevelerin bulunduğu modelin arka kapak kısmında da tek bir kamera karşımıza çıkacak. Teknik kısımda da çok başarılı bir telefon olmasını beklemediğimiz serinin 150 dolar civarında satış fiyatı olması beklentisi var. Henüz satış fiyatı ve teknik özellikler için de bir doğrulama yapılmış değil.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

LG Harmony 3 akıllı telefon modeli için görsel ortaya çıktı. LG Harmony 3 görsellerinde yer alan detaylar neler? Yeni telefon için ilk bilinenler.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ