e
sv

Mario Kart Tour Mobile Çıktı işte tüm detaylar

Nintendon’un uzun çabalarının ardından Adroid ve İOS cihazlarına uyumlu bir şekilde hazırlanan Mario Kart Tour Mobile, oyun severlerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Çünkü bu muhteşem oyun telefona indirilen bir sisteme sahip değildi. Son çalışmaların getirmiş olduğu yenilikle mobil cihazlarda oyunun oynanması mümkün hale getirildi. Mario Kart Tour, oynamak isteyenler App Store veya Google Play Store üzerinden kolaylıkla indirme işlemini gerçekleştirebilir.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nintendon’un uzun çabalarının ardından Adroid ve İOS cihazlarına uyumlu bir şekilde hazırlanan Mario Kart Tour Mobile, oyun severlerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Çünkü bu muhteşem oyun telefona indirilen bir sisteme sahip değildi. Son çalışmaların getirmiş olduğu yenilikle mobil cihazlarda oyunun oynanması mümkün hale getirildi. Mario Kart Tour, oynamak isteyenler App Store veya Google Play Store üzerinden kolaylıkla indirme işlemini gerçekleştirebilir.

Mario Kart Tour Nasıl Oynanır?

Mario Kart Tour, mobil paltforma geçtiğinden itibaren herkes tarafından tercih edilen eğlenceli oyunlar arasında yerini alıyor. Oyundan henüz haberi olanlar oyunu hangi kurallar çerçevesinde oynamak gerektiğini bilmediği için bu konu hakkında detaylı bilgi arıyorlar. Siz özel kullanıcıları yormamak için Mario Kart Tour oyunun nasıl oynandığı konusunda detaylı bilgi verelim. Rengarenk tasarımı ile göz boyayan Mario Kart Tour oyununu oynamak için ilk yapmanız gereken şey oyun sürecinde size eşlik edecek karakteri seçmek olacak. Tercih ettiğiniz karakter farklı özelliklere sahip ve oyunu bitirmeniz bakımından size yardımcı olacak. Oyunun amacı uzun engeller karşısında seçilen karakterin kısa sürede pisti bitirmek ve birinciliği elde etmek. Oyun süre zarfında oyuncu her daim engellere maruz kalacak ve birincilik ile oyunun tamamlanabilmesi engellenecek. Ancak siz sabırlı ve tecrübe sahibi olursanız kısa sürede bu eğlenceli oyunda birinciliği elde edebilirsiniz. Oyun eğitimi adı altında verilen bilgiler oyun başlamadan önce kullanıcı kişiler tarafında okunduğu zaman oyun hakkında bütün bilgilere ulaşmış olacak. Oyunu oynamaya başlamadan önce oyuncu eğitimi başlığı altında verilen bilgileri dikkatlice okumanız yararınıza olacaktır.[affiliate_news id=”2031″]  Oyun rengarenk tasarısı ve çizgi film karakterlerini andıran oyuncularıyla kolay oyun imajı verse de oldukça zor bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Pist boyunca doğru hareketler yapmak gerekiyor aksi takdirde oyunu sonuncu olarak bitirmek durumunda kalabilirsiniz. Mario Kart Tour, telefona indirme butonun aktif olmasıyla birçok oyunun önüne geçebilecek düzeyde zor ve bağımlılık yapabilen özel oyunlar arasında yer alıyor. Yediden yetmişe herkes tarafından kolaylıkla oynana bilen bu eğlenceli oyun adrenalin yaşamak, araba tutkusunu yoğun şekilde damarlarında yaşamak isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır. Bunu bilerek oyun oynamalısınız.

Nintendo hesabına kaydolma

Oyunu oynayabilmek için nintendo hesabına kaydolmanız gerekiyor işlem çok basit. Create a Nintendo Account sekmesini tıklayın önünüze 2 seçenek çıkacak. ‘For users age 16 and older’ (16 yaş üstü kullanıcılar için) ve ‘For users up to age 15′ (15 yaş altı kullanıcılar için) Bu  şeceneklerden birini seçtikten sonra tek yapmanız gereken ‘Nintendo network ID’ sekmesine tıklamak yada direk olarak Google, Facebook ve ya Twitter hesabına bağlanarakda oturum açabilirsiniz. Oturum açıldıktan sonra tekrar oyuna yönlendirilirsiniz.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Mario Kart Tour Mobile Çıktı işte tüm detaylar

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ